entry'ler (8)

başörtülü annesinin yanındaki mini etekli kız

"kisiler anne-babalarindan cok yasadiklari cagin cocuklaridir"
ilk göründügü anda garipserim bende ama biraz düsününce normal oldugu anlasilan bir durundur.

başörtülü annesinin yanındaki mini etekli kız

"kisiler anne-babalarindan cok yasadiklari cagin cocuklaridir"
ilk göründügü anda garipserim bende ama biraz düsününce normal oldugu anlasilan bir durundur.

anıtkabir dururken kabe ye giden insan

ikisini birbirine karistiran örümcek beyinli arkadasi merak ediyorum. biz anitkabire gittigimizde bir fatiha okuyup sükranlarimizi iletiyoruz. sen gittiginde 7 kere dön etradinda haci

165 boyunda 150 kilo ağırlığındaki seksi erkek

her yani seksi olsa nolur. enine boyuna bir erkek iste. bu fiziksel ózelliklere sahip olan arkadas merdiven falan inerken dikkat etmeli ayagi takilir yuvarlanirsa ónünde kimse duramaz...

adını feriha koydum

birileri adini feriha koymus bende serefsiz koydum. ben yasadiklarimi daha güzel bi dizi cikar ortaya..

gelecekteki sevgiliye mektup

geldigin yerde bekleyenlerin vardir. benim vaktimi calma. hadi dogru geldigin yere güzelim :)

bayanlar ile alışverişe gideceklere öneriler

gitmemek daha mantıklı ama olurda beraber alışverişe çıkılırsa, susun ve elinizde poşetler sadece peşinde dolaşın. ağzınızı açtığınızda eve gelince başınıza kakar "daha alacaklarım vardı acele ettin bi huzur vermedin" der yani...

hem seven hem terk eden sevgili

Birde hüngür hüngür ağlarlar sende hata yok. Sen çok iyi birisin falan filan işte...