bugün

entry'ler (17)

2013 ösys sonuçları

açıklama geldi arkadaşlar.
http://www.mebpersonel.co...4-temmuz-2013-h80500.html

2013 ösys sonuçları

Dalga geçince elinize ne geçiyor anlamış değilim. Burada insanların geleceği söz konusu. Merak etmeleri çok normal.

mimarlara sorulan iç mi dış mı sorusu

illet ettiğim sorudur. Türk milleti asla dış mimarlık diye bir şey olmadığını anlamayacak.

uzun mesafeli ilişki

Seviyorsan mesafelerin bir önemi kalmaz deyip kendinizi avuttuğunuz ilişki.

afs

şuan mülakata girecek olmanın heyecanıyla gün saymamı sağlayan kültürler arası değişim programı.

abant gölü

Manzarasi mukkemmel , gezilip gorulmeye degecek anadolumuzun guzel yerlerinden bir tanesidir. Bol bol fotograf cekilmesi gereken bu yerde gol kenarinda yemek yemek de ayri bir zevklidir.

sesine aşık olunabilecek erkekler

asik oldugunuz insanin sesi size mukemmel gelir hele ki seni seviyorum diyorsa. (bkz: askin guzel taraflari)

geniş alınlı insanlar

kahkul birakmasi zorunlu olan insanimsi varliklar.

kadın erkeği için mi kendi için mi giyinmeli

her kadin zaten once kendi icin sonra baka kadinlar icin en son da erkekler icin giyinir.

keşke görmeseydim denilen şeyler

pilajdaki hirbolarin popolarini gormek igrenc bir sey . o catal ne oyle ya pislik herif.

yükseltgenme basamağı

bir elementin ya da iyonun sahip olduğu yüke o taneciğin yükseltgenme basamağı denir.

istemli değişim

başladıktan sonra, devam etmesi için dışarıdan bir etkinin gerekli olmadığı değişimlere istemli değişim denir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

Oysa ben seni tüm yalanlardan daha çok seviyordum. Zor kadere emanet ettim seni. Sen benimle kördüğümüm , tutamadığım gözyaşım...

kız sevgiliye doğum gününde alınabilecek hediyeler

çerçeveli saat
Oyuncak ayı
Yüzük
Cep telefonu
Parfüm
Elbise

sevgilinin söylediği unutulmayan sözler

Aslında seni hiç sevemedim . Denedim ama olmadı . üzgünüm.

eski sevgiliden gelen mesaj

Genelikle kandil veya bayram mesajlarından oluşur.

eski sevgiliden gelen mesaj

Görülmesi halinde adrenalinin tavan yaptığı , kesinlikle cevap verilmemesi gereken boş sözler bütünüdür.