bugün

entry'ler (26)

mhpnin yolsuzluk yapmaması

şu an için mhp genel başkanı devlet bahçeli iken bu durumu yapmaları imkansızdır. Neden? tecrübelerimiz sabitki yapsada(ki sanmıyorum) dil sürtmesiyle bunu itiraf eder başına bela alır.

başka şehirdeki kyk da kalmak

dilekçe vererek kalabilirsiniz sınırlı gün için. ayrıca sanırım günlüğü de 3 5 tl bişey olması lazım.

mourinho ve drogba telefon konuşması sızdı

basına sızan konuşmalardır gerçekler çıkıyor.

görsel

edit : yüksek içerikli zarf içermektedir.

20 lik diş ağrısı

18 yaşında çıkmaya başlayan ve sorunlu çıkan dışı bir güzel amelyatla aldılar. alırken o dişi asılması ve etten kopma sesi hala daha kulaklarımdadır. unutamam, anlayamazsınız.

burcu esmersoy bilal erdoğan ilişkisi

yok daha ne atlar.

superonline

modemleri bedava. tek sartları hattı kapatınca modemi alırlar. hatta ve hatta ttnet size iptal basvurusundan dolayı ceza fatura fılan keserse bunu gıdıp superonlıne yetkılılerıne verıyorsunuz onlar oduyor

sevgilinin rüyamda emenike ve sow u gördüm demesi

resmen elvan dalton. "açık kızlarrr arayııı salıyom gobrayııı varoovvvvv".

putin ın batıya meydan okuması

zarf atmıştır. kendisi dolar dövizinden atılırsa nolacağının farkında. o yüzden abdninde rusyanınndaaa yaşasın leh kızlar

roberto mancini

Türkiye'ye gelmiş futbol sistemini bilmeyen, takımları hakkında fikri olmayan menejerlerden birisidir.

666 sefer sayılı uçak

besmele çekip binen kesin çarpılır. Ayrıca isimlerin ve kelimelerin rakamsal hesaplarına da bi bakın lo

askerin evlenme teklifi böyle olur

komutanın bir evlenme teklifi etmesi için onca askerden ne kadar küfür yediği gerçeğini bu eksiltmez.

https://www.youtube.com/watch?v=oGwi0xCXiiE

ankara seks

eskiden bentderesi ve ulus heykel çevresi. ankara ulus da karşılaştığım bir olayı anlatiyim. ankaradaki ilk senemde dolaşırken öğrenmeye çalışırken şehri can sıkıntısından ulus da eski meclisin oralarda bir simitci dayıyı gördüm çekti o simit sattığı arabasını (adı neyse) satıyordu bende çay içiyordum oralarda bir mekanda. 2 tane gelen teyze yaştaki hayat kadınının burası bizim yerimiz lan çık git diye dayıyı kovmuşluklarına şahitliğim var

keçiören den akp lilerin kovulması

ciddi ciddi bu olay yaşanmış. video olmasaydı gerçekten inanmazdım. keçiöreni ankaranın kalesi olarak görüyorlar. ama şunu belirtelim keçiörende solcularda fazladır. onların içine mi düştü acaba bunlar

bıyıklarını kesen kız arkadaşı tanıyamamak

muhtemelen bir ankara/pursaklar yada sincan kızıdır.

mansur yavaş

"yavaş gardaşım yavaş" slogunu taşıyan ve aynı isimdeki seçim müziğiyle ankara sokaklarnda dolaştıran bir ankara bb başkan adayıdır. kendisini severim ayrıca kendisi ülkücüdür kendi deyimiyle. chp'ye geçtikten sonra da hala daha ülkücü olduğunu belirtmiştir. ha ne kadar ülkücüdür onu bilemem

eden hazard

football manager'de transfer edebilecek düzeye geldikten sonra peşinden koşan bir managerim. kadronuza kattınız andan itibaren paranın hakkını verecektir

selçuk inan burak yılmaz ikilisi

trabzonspor'a burak'ı getiren selçuk'tur. aslına bakarsan sanki gsde de durum öyle.

ilker başbuğ un tutuklanması başbakan istedi

Hepsi montaj %100 montaj. Amerikalı Profesörler açıkladı montaj. ilk duyduğumda montaj olduğunu hissettim.

başka bişey kaldıysa tamamlayın arkadaşlar.

alexis texas ın ibretlik çanağı

next & next star sponsorluğuyla sunmuşlar maşallah.

mini şort ve straples elbise giyen türbanlı

abi bu hiçte photoshop gibi durmuyor gerçek mi bu? eğer gerçekte vay haline vayki bizim dini eğitim bilgilerimize.