bugün

entry'ler (140)

bayan yazarların isimleri ve aşk yaşantısı

selam adım hamza 23 yaşında yakışıklı delikanlı bir gencim. burda kendini tanıtan bayan arkadaşlarıma mesaj attım. ifşa olmak istemeyen bayanlar pm atsın. elimden geldigince yardımcı olurum.*

edit: kızlar yavaş pm doldu

klimandjaro

(bkz: puşt gibin ibne gibin bişey)

2 kare 2

milleti kızım diye kekleyen yazar.

ikinci geleneksel uludağ sözlük ramazan zirveleri

feyzli abilerimizle güzel sohbetler yaptıgımız eli yüzü düzgün zirvedir. efendi, ciddi kişileri bekleriz *.

alfonso tarik

acaba ne zaman uçar diye düşündüren yazar. ayrıca
(bkz: hiç komik degil götümle bile gülmem ben buna)

s3mih

kanka hoşgeldin ama bu format başına bela olur demek istedigim yazar. kendi tarzını koruması dilegiyle.
(bkz: napıyon kanka yea)

ayvalık

akşamları sarımsaklı sahili bi boka benzemeyen onun dışında insanı kendine aşık eden şirin belde.

azul

güle güle kanka dedigim pek akıllı bi yazardı.

titanic filminin sonunda batan gemi

adını bi türlü ögrenemedigimiz gemi.
(bkz: bilen biri varsa paylaşsın)

türkiye türklerindir saçmalığı

türkiye türklerin degildir. türkiye sınırları içinde yaşayan bütün insanlara aittir ve o insanlar da türk olmak zorunda degildir gibi gayet basit bi mantıkla açıklanabilecek cümledir.

içimi döktüğüm başlıkların tutmaması

acinasi yazardir. ilgi ceksin o da ölüyorum ilgilenin desin toplanalim biz de alla alla. (bkz: bileklerimi kestim entry giriyorum biliyo musunuz)

telefondan sözlüğe girmek

Eglencelidir.hele benim gibi sosyopat bi liseliyseniz sekiz saat boyunca okursunuz içiniz dişiniz sözlük olur artik. tek kötü yani mobil sözlükten mesaj atilamamasidir.

dink in ayakkabılarının hatırlattıkları

yazlik yere taşinip resim yapan şahsiyetin ve onunla ayni kafadan insanlarin ulkeyi ne hale getirdigidir o ayakkabilarin bana hatirlattigi.kendini ulkenin sahibi sanan bi avuç rezil insanin ne yazik ki onu öldürücek kadar güçlü olduğudur.

kemal kılıçdaroğlu

chp liderliginden hic gitmemesini istedigim kisi.yahu bu kadar mi eglendirir bi insan puskevit falan hikaye kitlenip izliyorum konusmaya baslayinca. keske hep konuşsa hep onu izlesek.izlesek izlesek gulsek.

kanepenin arkasından çıkan en enteresan şey

(bkz: yarak afedersin)
demesem olmazdi ama.

taklit çanta kullanan kız

çantasını taktıktan sonra ayagına düz taban dizüztü fakir çizmesini ve mangodan aldıgı tişörtü geçirerek sokaklarda boy gösteren tipik fakir türk kızıdır.avon parfümü kokar bi de.
(bkz: gece gece tiksindirdiniz lan)

erdoğan ın kılıçdaroğlu nun karşısına çıkamaması

(bkz: şakaysa hiç komik degil gerçekse çok komik)
ahah kiliçdaroğlu benim karşima gelse konuşmam ne başbakani lan??

dalavera

Beni dinleyebilitesi olan ender yazarlardan.sozde buralara gelicekti ama goruyorum ki akdeniz de guzel gelin gelin diyo.dalavera noluyo basin dö... Neyse sçs cnm.

21 yy da entrysinin sonuna swh koyan insan

Sozluk formatindan bihaber yazarlardir. swh ne lan omeglede geyik ceviriyoruz sanki.

klavye çalan metal sanatçısı hatun

(bkz: metal sanatcisi)