bugün

dumanı bol çıkan ve likitin tadını iyi bir şekilde almamı sağlayacak bir ürün önerisi var mı ?
Kalabalık ortamda içmeyin.

Patlayacaksiniz olan bize olacak aq.
Telden fark eder, modelden fark eder, likitin kalitesinden fark eder...
https://www.youtube.com/watch?v=v5sBsg2R7aY eminmisin dostum. gülücük.
Evyapçılar için ideal bir cihaz. Fakat bir sorum olacak; benim yaptığım son likit 6mg ve boğaz yakıyor. Nedendir diye sorsam bilen çıkar mı?
Öncelikle bela bişeydir. Likiti, pamuğu, teli osu busu uğraştırır yani. ilk başlarda ufak bişey aliyim daha sonra cihazı büyütürüm diye düşünmeyin direk orta veya bir tık üstünü alın. Çünkü yetmicek daha fazla buhar isticeksin. En azından orta bi makina sizi 1 yıl götürür. Kit halinde satılan cihazlarda var ( mod + atomizer), sadece mod veya sadece atomizer de satılabilio. Atomizerlerde damlatmalı veya tanklı diyeniki ayrılıo. Damlatmalı kullandım aromayı daha fazla alıosun ama yanında likit şişesi taşıon hammal gibi gerek yok tanklı olanlar daha iyi bence zaten esigara taşıon bide üstüne likit taşıma yanında. Ayrıca atomizerlerde kendi sarım yapabilceğin veya hazır coil kullan at yapabilceğin tarzda ayrılıo. Ben uğraşmam aga basarım parayı coil alırım diosan o ayrı. Coili 1 ayda değiştiren arkadaşımda var 2 hafta değiştirende bu sigarayı kaç watt da kullandığına göre değişio. Marka olarak tavsiye etceğim. Kit lerde smok eidir. Mod olarak vismec güzel baya bi götürür. Bazılarında arıza sorunu olmuş heralde içinde kablo temassızlığı oluomuş ufak bi leğimle hallediolar. Ayrıca modda sx mini ler sağlamdır şiddetle tavsiye ederim. Atomizer olarak coilart güzeldir haznesi az ama tadı güzel verir. Ayrıca griffin de iyiler arasındadır. Şimdilik bunlar yeter sizi üzmez. Başladıktan sonra gerisi gelir zaten.
güncel Önemli Başlıklar