bugün

entry'ler (63)

sözlük yazarlarının itirafları

itiraf ediyorum kimseye güvenmiyorum sözlük.

kültürlü ve eli ayağı düzgün erkek bulamamak

'kim kaybetmişki biz bulalım' diye iç geçirdiğimiz sorunumuz.

türk beyniyle üretilmiş süper cümleler

hayat buysa üstün kalsın beyler.

birinden msj beklerken o hariç herkesin msj atması

her gelen msjda hayal kırıklığı yaşayan kişinin düştüğü durumdur.

sivrisinegin kanini icmek

discovery channel'ın vazgeçilmezi Bear Grylls dostumuz sivrisineği yer, kanını da içer.

küçücüktüm ufacıktım

'küçücüktüm,ufacıktım,bir dilenci kraldım..çok yürüdüm,çok acıktım..' der Teoman bir şarkısında..

3 kız bir araya geldiğinde konuşulan 3 mühim şey

1.dün
2.bugün
3.yarın

bir çocuğa verilebilecek en güzel hediye

kaykay veya patende güzel bir hediye olabilir.

bir çocuğa verilebilecek en güzel hediye

lunaparkta her oyuncak için ikişer jeton.sonrasında da bir balon bir pamuk şeker.

annesiyle facebook ta arkadaş olan insan

facebooktaki bütün gizlilik ayarlarını annesine göre düzenleyen insandır.

beyinlere kazınmış ders notları

pi sayısı=3,14 bazen sorularda 3 alınız da derdi.

sobalı evde büyüyen çocuk

kalbi sıcak çocuktur.sobalı evde aile içindeki sobadaki külleri boşaltma,sobayı kurup kaldırırken sobanın borularını zorluklarla yerine takıp çıkarma dayanışmasında kendine bir iş bulan çocuktur. evi is bastığında annesinin söylenmesinden sıkılmış,aynı zamanda isten dolayı öksüren çocuktur.soba üzerinde daha bir güzel demlenen çayın,yapılan yemeğin tadının başka olduğunu bilen ve ayrıca soba üzerinde kurumuş kıyafetlerinin sıcaklığıyla diğer odada ısınabilen çocuktur.kısacası sobalı evde büyüyen çocuk; üşümekle terlemek arasında da ince bir çizgi olduğunu bilendir.

türkçe şarkılarda geçen mükemmel sözler

yok içimde hiçbir günah bir acı..yaşıyorum sadece ortadan kırık zamanı..yok içimde hiçbir günah bir acı..dikseler bile bahçeme bir dar ağacı..

(bkz: korhan futacı ve kara orkestra-geleneksel mahşer günü)

geleneksel mahşer günü

resmen alıp götürüyor insanı, mükemmel bir parça.bir kez dinledikten sonra vazgeçmiyo insan.klibinde çok farklı bir ruh hali var.herşeyiyle on üzerinden on.

how i met your mother ın trt de yayınlanması

trt kendini aşmış olurdu herhalde.

hayvan isimli gripler

sonuncusu keçi gribi olmak üzere kuş gribi,tavuk gribi,domuz gribi gibi başka çeşitleri de bulunan korkutan girplerdir.insanlar artık normal grip nasıl olur onu unuttu arkadaş.

1 simit 25 kuruş 4 simit 1 lira

iyi güzelmiş.en azından hesap sıkıntısı yok.1 simit 40kuruş 3 simit 1 lira olan yerlerde var.ee 3 simitten az alınca insan bir an için düşünüyo kazıklanıyor muyum diye.

yaran facebook iletileri

Bağlanmayacaksın facebook'a öyle körü körüne, elinde telefon 7/24 mobil girmeyeceksin.Girmeyeceksin işte.Şarjın biter çünkü..Öyle herşeyi durumuna yazmana gerek yok ki, adam gibi takıl yeter.Kaptırmayacaksın kendini mesela, internet yavaşlarsa kırılırsın.Ve genellikle en önemli zamanda internetin yavaşlar. *

hayatında hiç cips yememiş çocuk

mağdur çocuktur.

anneden alınan beddua örnekleri

gözü kör olmayasıca.