bugün

entry'ler (62)

yazarların bugününü anlatan şiirler ve şarkılar

her seven
sevilenin boy aynasıdır.
sevmek
sevilenin o aynaya bakmasıdır.

özdemir asaf.

cino

portakallı aşkım.

saat 12 oldu bana yol göründü

evde onu bekleyen bir karısının olduğunu ve bıraz daha gec kalırsa oklavayı kafasına yiyeceğini hatırlayan erkeğe ait bir söz olabilir.

en güzel çikolatalı gofret

eti gofredooooooooo.

otuzbir çekmeden önce gusül abdesti alan erkek

dereyi görmeden paçaları sıvayan erkektir. içindeki heyecanla herşeyi birbirine karıştrmıştr.yazıktır ona.

aynı anda onbir erkek bebek dünyaya getiren kadın

hintli bir kadın 11 erkek bebek dunyaya getırıp dunya rekorunu kırmış haberını duyunca kadının neye benzediğini hayal ettirecek durumdur. helal olsun denılesidir ne yetenekler varmış dedirtir.

evdeki böceği üzerine basarak öldürmek

'üstüme basıp geçme....' böceğin son sözleri oldu.ama onu öldüren kızın çığlığından bunu kimse duyamadı.. oysa hem suçluydu hemde bağırarak haklı çıkarıyordu kendini.. sanki onun üstüne çıkmışlar gibi.

hayatta heyecan aramak

hayatta sürekli heyecan arama peşindeyizdir o an farkına varamasakta genelde sarpa sarar bu girişimler türlü belalara dolaşır ellerimiz ayaklarımız.hayat akışına bayır aşağı bırakılmalıdır.

sevilen kişinin sevdiği kişi

lisedeyken bir kaşık suda boğmak istediğim kişidir.

tek cümle ile aşk

aşk pişmanlıktır.

izlemeye doyum olmayan eski türk dizileri

hatırla sevgili.

edepsiz türkü ve şarkı sözleri

tuğba ekinci condom adlı şarkısı.

üniversite öğrencisi dediğin

doğalgaz faturası çok gelecek diye kombiyi yakmayıp ömrünü yorgan altında geçiren insandır.

tek başına yaramayacak olan şeyler

ayakkabı, küpe, çorap..

gözlerinde ben yoktum

göz göze gelindiğinde onun gözlerinde kendinizi görürsünüz ve oradasınız sanırsınız. gözlerinde ben yoktum diyorsanız hiç göz göze gelmemişsiniz demektir.

kahrolsun demek istenilen ideoloji ve isimler

kahrolsun Aytaç Köksal ve ticaret Hukuku finali..

bir kadın ile yapılacaklar

hayal kurmak.

yaratıcı küfürler

montla sıç emi.

mavi

maviye maviye çalar gözlerin...dizesini akla getirmiştir an itibariyle...

elmalı tarçınlı ıhlamur

kış aylarının vazgeçilmezidir.ıhlamur sevmeyenlerin denemesi gereken bir tattır.şifa niyetine tüketilmelidir.