bugün

entry'ler (12)

edebiyat blogları

grisiz.wordpress.com

htc one x

Zengin cahil sahiplerinin ellerinde ne tuttuğunu bilmeden temple run için aldığı telefondur. kutsal lan o telefon, kıymetini bilin biraz.

lebron james

Kazandığı kupalar ve bireysel ödüller yüzünden egosu tavan yapan insandır. öyle ki hayranlıklarından dolayı ona yardım eden polislerin resmini internette sırf gösteriş yapmak için paylaşıp polislerin başını yaktıktan sonra iyice gözümden düşmüştür.

yılmaz özdil

isim şehir bitki kitabında topladığı yazılarıyla ne kadar kaliteli bir üslubu olduğunu göstermiştir. fikirleri tartışılır ama kitabının arkasındaki içindekiler, içinde yazısıyla bile en sağcı insana bile kendini okutturur.

kitap hırsızı

Annesinden koparılıp hans ve rosa hubermann adlı karı kocanın yanına verilen kızın hayatını anlatan kitaptır. Okurken hitleri sövdürür, bitirince gözlerini buğulandırır. Geceleri okumak için uykularını kaçırır. 300 küsür kitap bitiren şahsımın en iyi 3 kitabının içindedir. Dram alanında benim gözümde yeşil yoldan bile iyidir.

fatih terim in 5 takımın başına geçmesi

Hem türkiyeyi hem galtasarayı çalıştırıp nasıl tarafsız olacağı merak edilen durumdur.

sabah kahvaltısında taze fasülye yiyen insan

klasik ingiliz kahvaltısıdır. ingiltereye giderseniz çıtır ekmeğin üzerine koyup yediklerine şaşkın şaşkkın bakmayın, onlar için doğaldır.

polisiye

jean christopher grange okuduktan sonra kendini sevdiren roman türüdür. ancak bu türde iki roman okuyan herkesin kitap yazmaya çalışması maymun iştahlı ülkemize iyi gitmediğini göstermektedir.

türkçe dublaj

edilen her küfrün 'lanet olsun dostum' diye çevrildiği saçma eylemdir. git orijinal izle dedirtir.

caissa

kız olması büyük ironiyle karşılanan ilahtır.

kadınların son yıllarda futbola merak sarması

erkeklerin ilgisini çekmek için pes oynayıp, maç izleyip küfür eden kız tipidir. Yakında boxer giymesinden korkulur.

facebook hesabını donduran insan

twitter var artık face çok ergence diyen insan tribidir.