bugün

entry'ler (69)

uludağ sözlük

Çok boştur, bilgiye dair bir şey yoktur, Şakirt yuvasıdır. Kısa net burada ne işim mi var ben de bilmiyorum ve bir ferdi olduğum için pismanlik duymaktayım. Çok da girmiyorum zaten.

bekaretini kaybetmiş kadın

eğer evli değilse ve tecavüze uğramadıysa kendisiyle gurur duymalıdır. böylesine salak yazarları, baskıcı toplumu umursamayıp sadece kendi istediklerini ve kendi hayatını istediği şekilde yaşadığı için. böyleleri gerek.

üniversite okunacak şehirler

Çanakkale.

alevilerin fiziksel özellikleri

ciddi ciddi bu özelliklerin var olduğunu düşünen ve betimleyen yazarlar olmuş yahu. neyin kafası bu?

ayrıca alevi olmayan vatandaş kendisini ne sanıyor da alevileri başkalaştıran başlıklar açıyor?

ramazan ayında bile patlak kızların olması

eğer bu kutsal saydığınız ayda sizin de beyniniz bu tür şeylere çalışıyorsa asıl size ayıp. sizene bu kızlardan tutun işte orucunuzu, yapın iftarınızı, çıkarın aklınızdan bu kızları. zor mu geldi?

akp döneminde eğitim

akp dönemleri boyunca cehalet çukurunda olmayı sürdürecek ve asla o lanet olası çukurdan çıkamayacak eğitimdir. çok güzel organize olarak bir millet nasıl gerizekalı koyun haline gelir? i başardılar ve başarmaya da devam edecekler. bir hükümetin eğitime verdiği değer öğretmenlerine verdiği değerle anlaşılır ki öğretmenlerin durumu ortada. aslında çok fazla şey var yazılacak ancak gerçekten bir süre sonra yoruluyorsun koyun beyinlere aynı şeyleri anlatmaktan. aslında çoğu koyun bile farkında ama böylesi işlerine geliyor.

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=O9HyXc4e7Qc

söylemesi zevk veren tıbbı terimler

prospektüs.

dostoyevski okuyan kız

olunması gereken kızdır. daha çok olmalarını temenni ediyorum. haydi kızlar Dostoyevski okuyalım.

kemalistlerde özgürlüğün sınırı var mı sorunsalı

Kemalistler en azından bu sayılanları açık bir şekilde istemektedirler(tabi size göre). bazıları gibi alttan alttan iş yürütmüyorlar. on yaşındaki çocuğu kapatıp namus ayaklarına yatmıyorlar. ya da aşırı baskıcı toplum ve ortamlardan bunalıp en yakın akrabası ile zina yapmıyorlar. ya da kürtaj yapmayıp da çocuk doğduktan sonra elaleme rezil olmamak için gidip çöp kutularına, cami avlularına bırakıp kaçmıyorlar. Kemalistler açık yaşıyorlar, gizli iş çevirmiyorlar. bu da güzel bir şey. what an independent Turkey!

üniversite okunacak güzel şehirler

Çanakkale.

kemalisti kemoş diye adlandıran aptal

Kemalistlerde olan aklı barındıramayan bu yüzden de çekemeyen, kendini eksik hisseden aptaldır.

akp olduğu halde işsiz kalanların zeka seviyesi

zekaları yoktur. o kadar ki koyundur yani. algı, sorgu yoktur.

öğretmen maaşı

kesinlikle çok azdır. polis maaşının yanında güldüren maaştır. uzatmaya gerek yok. dışardan bakıldığında çokmuş gibi gelebilir ancak gerçekten düşüktür. saygılar.

kimseden nefret edemeyen insan

bence var. kimseden nefret etmeyen demeyelim de genelde nefret etmeyen insan diyelim. yani kızarsın, küfür edersin, nefret ettiğini sanırsın ancak her şey o nefret ettiğin insanı görene kadar sürer ve anında ona acırsın ve bütün olumsuzluklar yok olur. sanmayın ki bu yazdıklarım sadece sevgili için geçerlidir, bu yazdıklarım herkes için geçerlidir. nefret etmek kolay bir şey değildir yani. bu güne kadar ciddi ciddi duyduğum nefreti, gördüğümde söndüremediğim nefreti rte kişisine duydum sanırım

sözlük yazarlarının mezun olduğu liseler

istanbul şehremini lisesi.

uzun zaman sonra istanbul da olmak

o kadar güzel bir duygu ki şu an tam olarak onu yaşıyorum.

we can t stop

miley cyrus ın kendisini aştığı ve güzel ritmi olan bir şarkı. değişiklik iyidir.

yalnızlığın kazandırdıkları

yaptığın her şeyi kendin için yapmak bilincinin vermiş olduğu rahatlık, özgürlük, basitlik.

en kötüsü de

o şu anda istanbul'da ve üç gün sonra sen de orada olacaksın çok uzun bi süre sonra. ancak aranız bozuk ve 'acaba oradayken hiç görüşmeyecek miyiz?' diye düşünmek.