bugün

entry'ler (21)

fal bakabilen yazarlar

bana mesaj atsalar çok sevinirim.

kaç birayla sarhoş olunur

Ben 2 sen yıkılıp 3 te sürünüyorum. Canım bünyem.

erkeklerin çirkin olması

Evet, kalpleri çirkin.

bir evde olması gerekenler

Kedi, daha çok kedi.

psikoloji düzeltme yolları

Köy götüne rahvan gitsin cümlesini sık sık tekrarlamak.

hayattaki en acımasız gerçek

Kimseyi siklememek, beklentileri sıfırlamak, herkesle ve her şeyle içten içe taşak geçmek yapılabilecek en iyi şey şu hayatta. Günümüzde herhangi birinin ciddiye alınması gerektiğini düşünmüyorum, kimse için de kılınızı kıpırdatmayın değmez.

günün tek cümlelik özeti

görsel

Bugün de böyleyiz.

yalnızlığınızı bir cümleyle anlatın

Çok kolay vazgeçebiliyorum.

avukatların kendini bi bok sanması

Bu arada avukatlık 'yapması' aşırı zeka, uyanıklık ve sağlam psikoloji gerektiren bir meslektir, haberiniz olsun. Hakkıyla yapabilene saygı duyuyorum.

saçlarını kısacık kestiren kadın

Katlı kestirmek kadar vahim bir şey yapmamıştır en azından.

hayatın boka sarmaya başladığı yaş

Benim için 24 ten sonrası olmuştur. Büyümenin güzel bir şey olmadıgını anladım. Gitgide gözümdeki ışığın söndüğünü..

diyarbakır

Akdenizden gelen biri olarak insanlarının yabancılara olan tavrı ve cana yakınlığı gülümsetmiştir.

altın madeni faciası

Yine göz göre göre ölüme terk edildik, bu kaçıncı Allah aşkına?

hayatın anlamı

Yaşlı gibi yorum yapıyor olabilirim ama bence yaşadığımız şu dünya pek anlamlı bi yer değil, geçici ve sahte. O yüzden geçirdiğimiz ömrün anlamı kalıcı olanı bulmak olsa gerek.

anın görüntüsü

görsel
Kpss çalışırken bir adet kuyruk.

anda hissedilenler

Minnettar hissediyorum, şükür içindeyim.

gecenin şarkısı

https://youtu.be/trMjKOAUYhY?si=zVx-GSk19yBXAZj8

Annem, annem, annem öldüm.
Dünya zordur.
Ben nice gördüm.

fazla kahve tüketmek

Bugün yaptığımdır, sağlıksız olduğunu biliyorum ama hem çok seviyorum hem de ciddi anlamda uyanık kalmaya ihtiyacım var.

anne olmak istemeyen kadın

Aşktan umudunu kesmiş de olabilir, nasılsa herkes ister ki aşık olduğu kişiden çocuğu olsun.. Belki artık aşık olamayacagını düşünüyordur ve çocuk evlilik vs de onun için bir anlam ifade etmiyordur.

mauro icardi

Biri 6 diğeri 10 yaşındaki yeğenlerimin hayranlığı nedeniyle sempati beslediğim futbolcu.