entry'ler (35)

profesör olup da projeksiyonu 15 dakikada açamamak

bunun bir üst versiyonu profesör olup dokunmatik tahtaya dokunamamaktır.

sözlük yazarlarının kahvaltı sofrası

müsli.

açız, öğrenciyiz.

hızlı konuşan insan

silifkeli olabilir.

erkeklerin aldatma nedenleri

açlık. **

matematik bilmeden okunacak bölümler

(bkz: hindoloji)

sözlük yazarlarında anısı olan şarkılar

teoman - tesadüfen
liseden yeni mezun olmuşum, kafalar bir milyon....

sözlük yazarlarının itirafları

okulun gezi şeysindeki çocuk günlerdir yedi yirmi dört arıyor yazıyordu, hayır öyle de bir aksanı var ki anlamıyorum seni görmek istiyorum filan dedi bende tamam gel sahile gör dedim. aslında tek amacım azıcık hava almaktı. hani dedim o arada görsün ben üç sigara içtim, sigara içtiğim için bi amcadan laf yedim. 45 dk geçti hala gelmedi. zaten görüşmek istemiyordum bekledikçe yurda doğru koşa koşa kaçasım geliyor. neyse geldi, gelir gelmez yurtta toplantım var gitmem lazım dedim. yani bir insan kendine üç beden küçük tişörtü giyip o göğüs kıllarını dışarı niye çıkartır. o kıllardan balıksırtı örgü yapılır.neyse birşeyler geveledi ağzında. ben sahilden karşı tarafa geçtim, arkadaşların yanına bişeyler içmeye gittim ama vicdanım sızladı. böyle adamı çağırıp gitmiş oldum. dertlendim kendi kendime.

öğrenilen ilk arapça kelime

kissimmek.

aion online

güzel oyundur.geniş haritaları, savaş sistemi, oynanışı herşeyi çok güzeldir ancak türk serverı güzel değildir. ergen doludur. ergen liğini 40 lı yaşlarda yaşayan dedelerle doludur. zengin sevgili bulmaya çalışan avcı kızlarla doludur. kız kaldırmaya çalışan abazalarla doludur. doludur yani. ama yine emeklere acır oynarız healimizi atar buffımızı basarız.

vitra

yeni çıkardığı klozetin reklamında gece kıyafeti giymiş bir kadına tuvalet temizleten banyo ürünleri şeycisi.

ateizleri sallamıyoruz

(bkz: attention whore)

sözlük yazarlarının hayalleri

okuldan mezun olmak.

aşık olunduğunda bıkılan şeyler

arkadaşlardan soğunulabilir.

not: cümle kurmayı öğrenin, kelime yazmayı öğrenin artık.

toros üniversitesi

ticarethanedir. okuyan arkadaşlarımın pişmanlıktan kendilerinden geçtiği bir ticarethanedir.

rüyada sarışın bir kızı becermek

saçları boyadır, gözleri lenstir. bu da hayaldir yani ergenlikte olur öyle şeyler çok üstünde durmamak lazım.

alın yazım

kanal d'nin günlük dizisi, oyunculuklar ilkokul piyesini aratmıyor gerçekten. böyle devam.

sözlük yazarlarının hayat felsefeleri

salla gitsin.

sting in ahmet kaya şarkısı soyleyecek olması

insanın neden diye sorası geliyor.

aşık olmak

çok sakat iştir. sonuç hüsran oluyor genelde yani bende öyle oldu.

lise gibi saat 8 40 da derse girmek

bunun 8.10 versiyonunu yaşayınca insana enine boyuna koyan derstir. ve bu ders solfejdir. bu ders ağlatır.