bugün

entry'ler (10)

sonunda vay bee aq denecek filmler

Beyazlar beceremez.

kıraç

menajeri arkadaşımdı çok yan yana gelme fırsatım olmuştur. Aslında pek dile getirmez ama piyasaya küsmüştür, başarı doyumunu da tatmıştır ama piyasada ki insanların çoğundan midesi bulanır ve geri planda dolaşması kendı tercihidir... çıktığı mekanlar vardır oralarda keyifle sahnede şarkılarını söyler ve bu ona yeter. Mutlu bir evlliği vardır. çizgifilm müzikleri ve seslendirmesi yapan karısına yardım eder mutlu mutlu yaşarlar...

ilk ne zaman dudaktan öpüştünüz

Anaokulunda oyun arkadaşımı öpmüştüm. Sonra ailemi çağırıp beni psikoloğa götürmüşler oralarını hatırlamıyorum. Ama beni gören bütün kız çocuklarının kaçışlarını hatırlarım kordidorlarda. Artık adım ve ünüm nasıl yayıldıysa...

bu tarz benim de türbanlı olmaması

Yeni reyting malzemesidir kendisi. Bulunmaz hint kumaşından olmasada günümüz Türkiyesinde her kanal programında bulunması gerekendir.

enerjinizi tüketen şeyler

Ben hep dürüstlüğümden kaybettimcilerin etrafımda olması...

küfür eden kız

Benim hatunun '' yeter sürekli amk demenden bıktım amk'' demesiyle başlayan bir serüven. O da sevdi...

14 şubatta sevgilim olana hediye alacağım

Pazarlığın en hard core.
Ama denenebilir...

ağlayan erkek

Ben ağlayamıyorum ama bu bir gurur kaynağı duygusu takındığımdan değil. Hakikaten ağlayamıyorum işte bunu halletmek gerek. Ziraa ağlayan erkek daha sorunsuz olanıdır.

saç kestirmek

Nasıl taksi şoförlerinin muhabbetinden kaçıp metroya biniyorsam, sırf gereksiz berber sohbetlerinden kaçmak içinde dikiş makasıyla muhattabım.

hoş geldiniz

Pasiflora içerken kendimi bulduğum yer sanırım. Ama hoş geldin karşılamalarında küçük emrah resmi çıkması da ironi...Şurup kafa mı yaptı yoksa gerçekten kafa yerde miyim? anlamadım, ama hayırlısı be gülüm.