entry'ler (18)

inançlar vs gerçekler

inanç her zaman vardır , bir şeye inanmamak da inanmaktır aslında ,inanç duygudur duygular gerçeği mümkün kılar, inanç umuttur ve umut her zaman vardır. Gerçekler ise değişkendir insanın inandığı gerçektir sona göre cin yoktur inanmazsın gerçek budur bana göre ise cin vardır ve onlardan farklı dinlerde farklı şekilde bahsedilir buda benim gerçek'imdir . Winner: inanç

dünyada abd olmasaydı olabilecekler

Abd 'nin radikal dinci diye gösterip petrolünü sömürdüğü gerçeğini bilmeyen insanın açacağı başlık ya siz harbiden Abd 'yi iyi mi sayıyorsunuz hiç mi bir şey okumuyorsunuz.

allah da güler mi haşa sorunsalı

Komedyenler'i yaratan da Allah .

yazarların kendilerinde nefret ettiği özellikler

Takıntılıyım ve bu bir korkak için çok büyük bir yük.

ortodoks rahibin müslümanlar hakkındaki sözleri

Hristyan adam bizi över , bizim adam bize söver . Konuşmak yerine , rahatsız oluyorsanız iyi bir şeyler yapsanız belki harbiden de Peder'in dediği gibi o toprakları biz ekebiliriz.

müslüman gence cennet otu diye bonzai içirmek

Yalnız yapıldı bu .biz ona Haşhaşiler diyoruz .Hassan Sabbah'ın Dedesinin nasihatını çok yanlış anlayıp Alamut kalesini yapıp iyi dayanmıştır o zamanların en iyi suikastcileri işte . Ayrıca insanları kandırma isteği olan bir insan , kandırılmıştır.

pkk yı sevmeyen kürt

Ben kürdüm ve dayım T. C şehit (pkklılarda kendi ölülerine şehit diyorlarmış) . Siz gerizekalılar Sağ-Sol , Alevi-Sünniye Kandınız şimdide Türk-Kürt'e kanıyorsunuz . Amerikada zencileri hor gören darwincilerle kıyasıya yarışırsınız kendinizi elit kesim zannediyonusunuz kimin sikindesiniz ?

imam hatiplerde türkçe nin yasaklanması

Sözlük nüfusu yazı yazmayı öğrenip okulu bırakmış kuran kursu terk kişiler sanırım ,ki ingilizce dersinde ingilizce öğretmenin ingilizce dilinden başka kelime kullanmaması beyanı' da bulunmamaktadır .Arap halkını pek sevmem ama bunla alakası yok iyileride vardır elbet aynı bizim ülkemizde veled-i zina ingiliz köpeklerinin bulunması gibi

kölelik geri gelsin biz de cariye istiyoruz

2 tür hapis vardır :1.hapishane içeresinde yaşarsın dışarı çıkmassın demirleri ,gardiyanları görürsün 2.Demirlere görmezsin ve özgür olduğunu düşünürsün Bu da şuanki durumumuz ki biz iyiyiz Amerikada daha faza sulara bile flor katılıyor ki buda kadın rahimini ve IQ seviyesini etkiliyor

hollywood yıldızlarını ayyıldız hacklese olacaklar

Lan gerizekalılar adamlar, çıplak fotoğraf yayınlıyorlar bir kadnın ünlü olması onnun çıplak fotoğraflarının yayılmasını doğru yapmaz size göre mehter marşı koyulması çıplak fotoğrafı yayılmasından daha kötü bu gerizekalıkla içinizdeki ses sizle nasıl iletişim kuruyor anlamıyorum.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Basit aslında : Söylemek istediğimi söylemek istiyorum.

jennifer lawrence

Kafamdaki Katniss Evenn'ide siktiler artık ben bu dünyada yaşayamam .

isminden güzel olduğu anlaşılan kız isimleri

entry'de geçen bir ismin diğer entry'de olmadığı gerçeği .

hayatımızı etkileyen kitaplar

Her şey seninle başlar - Mümin Sekman. Çaylakken 40 karakterden daha kısa entry giremezsiniz yazıyo bunuda böyle kitlerim ben doğuştan yazarım.

asla kaybedilmemesi gereken şeyler

Saflık , insan saflığını bir kez kaybettimi geri dönüşü yok.

zeus kim lan

Yunan mitolojsiinde bir tanrıdır . Babası (Kronos : Titandır kendileri) bir kehanet öğrenir oğullarından birinin onu öldüreceğine dair . Kronos kardeşlerini yer annesi ise ise 2 taşla kolpa atıp kronosa daş yedirir sonra zeus büyüyünce kardeşlerini kurtarır ve harbiden kronosun imparatorluğunu devirir. Not : Yunan mitoljosii hakkında bir bok bilince zeki olmuyorsunuz @1 Allah'a inanıyorum kardeşim ve yunan mitolojisi ile alakalı okumayı severim önyargılarını bir kenara bırak hatta (bırakın ).

faşist sözlük

Ne kürtmüş arkadaş ben kürt'üm ve dayım şehit inanmayan varsa söylerim ismini , Kürt olmak başkalarını düşünmemekse siz daha kürtsünüz , kürt olmak küfürlü konuşmak ise siz daha kürtsünüz , kürt olmak evde 8 çocukla yaşamaksa bunun kürt olmak ile alakası yok komşşuda diyarbakırlı ama 3 çocuğu napayım kaşlarım kalınsa en napayım burnum kemerliyse bu mu derdiniz.

yediği küfrün haddi hesabı olmayan öğretmen

bazı hocalarda var mesela bizim coğrafya hocamız "kimi anısıyla kimi anasıyla hatırlanır"demiştir ve gördüğünüz gibi anısıyla hatırlanır bende.