bugün

entry'ler (23)

vajinaya ulaşmak için katlanılan şeyler

TONLA Kapris tonla emek * üni de isen az bi özgüven * ama ulaştıktan sonra sabahki takındığın Hakkı bulut vari ben buyum tavrı için değer..

tülay babuşçu nun inönü ye kahpe demesi

AKP liler sizi dağa filan götürdü de kimsenin haberi mi yok yada küçükken topunuz AKP seçim bürosuna filan mı kaçtı bu nasıl bir düşmanlık her salağın yaptığını bütün insanlara mal ediyorsunuz. Şimdi chp li birisi veya bdp li bir şerefsizlik yapsa ( bdp liler şerefsiz o ayrı konu) bütün CHP li samimi ATATÜRK çü insanları suçlayabilirmiyiz. O zaman KEMAL gibi bir mal var diye herkes MAL.

yanlışlıkla kirpinin üzerine oturmak

kaşınmak kaşınmak kaşınmak kaşınmak *

beşiktaş ın bala göte liverpool u elemesi

BEŞiKTAŞ ın haklı galibiyetine bala göte demek göt olduğunu ispatlamaktan başka birr şey olmasa gerek. Türk takımının başarısını çekememenin götlüğünü yaşamaktan başka bir şey değil. Ben Galatasaraylıyım ama Beşiktaşı haklı galibiyetinden ötürü kutluyorum.

pikniğe mini etek ve topukluyla gitmek

armutluktan başka bir şey değil amaç piknik yapmak değil fantazi yapmak ama soner yalçın abileri ve uğur dündar amcaları mini etek giymeyeni cumhuriyetçi olmamakla suçladı için cumhuriyetçi olduğunu ispat etmek gerektiği düşünen kezbanlar olabilir..

tuvalet yazıları

0531 245 28 92 bugün cuma namazında abdest alırken okudum bu numarayı gerçek mi değil mi bilmem belki de birisi arkadaşını işletiyor, belkide gerçektir, arayın bakalım kimmiş bu insanların namazıyla niyazıyla dalga geçen ibne..

ofiseteslim com

Bu site bende bağımlılık yaptı nedense hele hele rakip bir sitedeki olumsuz yorumu okynca savunma yapma gereği duydum. Organik sütü mahallemdeki koca koca marketlerde bulamazken ben bu sitede buldum ve marketlerde olmayan tanıdık bilindik marka pınar sütü bile tedarik edebiliyorlarsa inanmıyorum ben stokta olmayan ürün sattıklarına.

inceleyin deneyin arkadaşlar iş yapan insanların emeğine dil uzatmayın. yerli bir site yerli bir sermaye ben araştırdım sizde araştırın.

http://www.ofiseteslim.com/kategoriler/sutler.html

cemaati türkiye ye sokup sonra paralel demek

kahpe içerde olunca kapı kilit tutmuyor, nasıl halk bugün ALLAH diyene inanıyorsa demek ki bunlarda inanmışlar feto ya, belkide inanır görünmek lazım dı zira baksanıza adamlar nerde ise iktidarı yok ediyordular.

eşek sikerken yakalanınca yapılacaklar

eşek sikemeyene adam denmez..

hoşlanılan kızın ismi

ne sen sor ne ben söliyim ne destanlar yazdığımı ama yinede destanların anlama kapasitesi ile sınırlı olduğunu..

doğuya atanan sevgili

sahiplenilecek sevgili, bir nevi gözüm arkada kalmayacak sevgili, kimse laf atmıyor doğuda kadına doğuda kürtler batıdaki gibi değil, batıya gelince ipini koparmış gibi saldırmaktalar her yere, yoksa doğuda örfler adetler devam ediyor kadınlara bacım diyorlar he sizin sevgiliniz bacı olmayı kabul etmezse o zaman acı acı demekten geri durmazlar ama bunu herkes yapar..

sözlük kızlarının ayakları

bunlar insan ayağı mı, mutasyona uğramış birisinin ayağımı..

vajinanı al burayı terk et

50 gr şeyi var türlü türlü huyu var denilecek kız..

kızların tercih etmediği erkek

Iphone 6 sı olmayanlar, arabası olmayanlar, kız gezmek ister bunu da otobüsle yapmak istemez, hem araba yoksa öpüşmekte yoktur.

ilk buluşmada hesabı ödemeye çalışan kız

var mı böylesi, genelde erkek öder. Bu bizim salaklığımızdan kaynaklı da olabilir, yiğitle laf düşürmemek istemememiz de önemlidir tabi. birlikte yenilen güzel bir yemeğin, birlikte geçirilecek güzel vakitler düşünülünce sakıncası yok hesap ödemenin, asıl enayilik hem hesabı öde hem eli boş kal bu olsa gerek..

ofiseteslim com

balondur diye nitelendirdiğim kartuş-tonerde %30 büyük indirim reklamlarına tıklamam beni şirketimin kartuş tonerini almaya itti. 350 lira gibi hatrı sayılı bir ödeme yapıp siparişlerimi verdim. kartuş tonerde indirim yaptıkları için sadece tek fiyat gördüm ama klasör kategorisini incelediğimde çoklu fiyat yapısını gördüm, müşterinin işini zorlaştırmayan, aklındaki 100 tane alırsam indirim olur mu sorusunu otomatik cevaplayan bir yapıyı hayata geçirmişler, eticaret sitesi çöplüğüne dönen sektörde farklılaşarak rüştünü ispat etme yoluna gitmişler. ne diyelim Helal olsun.. incelemek isterseniz linke tıklamanız yeterli :https://www.ofiseteslim.c...r-klasor-yesil_urunu.html

kadınların bir erkekte baktıkları ilk yer

ilk başta dişler gözler sonrasında dalga dalganın işlevi...

türkiye ye seks turizmine gelen yabancılar

Ruslar votkanın esiri dalgası kalkmayan kendilerini insan yerine koymayan kendi erkeklerine nazaran am görse beyin amcık namazı geçiren biz TÜRKLERiN kendilerine tabar halini görünce kadın olduklarının farkına varıp yaş limiti olmaksızın başlıyorlar yatmaya, bizim garip siktiğini sanıyor ama siken kim ?

türk kızının seks anlayışı

vermeye niyetli ama beynınden annem göster ama elletme prensibiyle dolaştığından bir hayli nazlı, dalgayı yiyincede önünü alamazsın biride bir binide bir mantığıyla azcık hoşlandığıyla yatıp kalkmaya başlar ama nedense hep karşısına çıkan ilktir bilemedin ikinci kimse üçüncü değildir. muameleyi görürsün 10 numara sorarsan eğer film izledim, biryerde okumuştum benım amacım seni mutlu etmek parolasına hakim kızlar..

türbanlı kıza aşık olmak

inancı gereği örtünmesininin getirdiği sorumluluğu yerine getirebiliyor ve buna uygun hareket edebiliyorsa ne ala, yok başını kapatıp götünü açan tiplerden ise pimi çekilmiş el bombası gibi nerede patlayacağı belli olmaz. ona göre hareket etmek gerek var, aşkın her hali güzel..