bugün

bal veya göt, amaca ulaşlılmış olup tur atlanmıştır.
yalakasaraylı fransız köpekleri ağlayadursun beşiktaşım yürüyor rahat olsun herkes .
BEŞiKTAŞ ın haklı galibiyetine bala göte demek göt olduğunu ispatlamaktan başka birr şey olmasa gerek. Türk takımının başarısını çekememenin götlüğünü yaşamaktan başka bir şey değil. Ben Galatasaraylıyım ama Beşiktaşı haklı galibiyetinden ötürü kutluyorum.
bala göte değildir. işin içinde şans var mı? tabii ki var. liverpool gibi bir takımı elemek için şanslı olmak gerekir zaten. dün liverpool'un tek handikapı 1-0'ın üzerine yatmaya çalışmasıydı. beşiktaş'ı hafife aldılar, sonunda da kaybettiler. ayrıca 90 milyona suarez'i satıp, yerine işe yarar bir forvet alamamış olmaları bile uefa'da işleri olmadığını gösterir.
Çatır çatır oynarak turu hakettiği yanlış önermedir.
avrupa başarısını kıskanan, lokal zihniyetten kurtulamamış zihniyet söylemidir. beşiktaş'ın liverpool galibiyet bala göte filan değildir. evet iki maçta toplasan adam gibi 5 tane pozisyona girememiş, ilk maçta rakibinden 5 gömlek aşağıda olduğunu oynayamadığı futbolla kanıtlamış bir takım da olsa, ikinci maçın ikinci yarısından itibaren ne istediğini ve nasıl kazanacağını bilerek oynamış ve sonuçta meyvesini almıştır. penaltı menaltı, yıllardır övünebildiğimiz tek sınırötesi başarı olan -süleymanşah zaferini saymıyorum- uefa kupası zaferi de leş gibi bir futbol sonrası penaltılarla gelmiştir. beşiktaş aslanlar gibi oynayıp aslanlar gibi kazanmıştır.

he bana deyinki demba ba abartılıyor, hemen katılayım. demba ba'nın hiçbir halta yaramadığı dün yine kanıtlanmıştır. iyi topçudur ama o kadar da değil.