entry'ler (55)

yaran haydar dümen cevapları

Soru: Kızlık zarı yanlışlıkla yırtılır mı?
Yanıt: Hayır, bas bas bağırır, ağlar

götünün kılıyım diyecek kadar bir insanı sevmek

kendini önemli hissedebilmenin bir yoludur :/

intihar ederken dinlenebilecek şarkılar

aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem.

platonik aşk

aşkın sevgi anlaşmak değildir, sevilmeden de sevilir hali. katılıyorum bağlanma problemi olan insanların tercihidir. bende de vardır mesela.

aşkın yan etkileri

kişilik bozukluğuna yol açabilmektedir kendileri. zeka denilen şeyi egale etmesi en feci yan etkisidir. beklenmeyen bir etki görüldüğünde lütfen doktorunuza başvurunuz.http://www.youtube.com/watch?v=yee0Ppx5cYk

nasıl kadın olunur

hormonal bir şeydir hormonlar salgılanmaya başlar ve olursun. bir sabah bi uyanırsın 'aaa kadın olmuşum' bu kadar.

sigara dumanı

şarkılarda gelmiş geçmiş, sevgilinin saklanacağı en güzel yer.

kadın peygamber gönderilmeme sebepleri

e adet sancısı diye bir şey var ve sadece bu bile yeterli. adetliyken cebraili bile duymazdan gelebilir kadın, bi vahiyi yanlış anlayıp trip atabilir ya da ne bileyim çeşitli şeyler. ben kadın olduğumdan biliyorum neden kadın peygamber yok hormonlar diye bir gerçek var sonuçta *

muzlu puding

güzel fantaziler yapılır kendisiyle ama soğumasını beklemekte fayda var.

ikizkenar

tüm dikdörtgen ve kareler. şimdi düşündüm de dördüzler aynı zamanda 2şer 2şer bakılınca her biri kendi içinde ikiz olmaz mı sizce de? bence olur. o yüzden tüm karelerin farklı iki kenarı da ikizkenardır aslında. evet öyledir.

harita metod defteri

sanırsın ki daşşaklı ismini görünce acayip fevkalade bir şey sonra bir bakarsın bildiğin defter. isim ebeveynlerinin amacı ne ola ki?

my sassy girl

her iki versiyonunu da izlemiş olmakla beraber ikisine de bayılmış bulunmaktayım. orjinali de çakması da izlenir. mektup gömdükleri ağaç varya o ağaç... öyle işte.

bir kadının erkekte aradığı ilk şey

nefes alması.

cem yılmaz iş bankası reklamı

çok uzun soluklu bir iş olmuş:))

atanamayan öğretmenler

buyrun benim.

erkekleri çekici kılan meslekler

fizikçi, fizikçi, fizikçi...

hazal ismi

hazver diye bir versiyonu da var, hazvır diye de okunuyor.

the weather man

ona deve toynağı diyorlar, deve toynağı sahnesi an itibariyle trt1 de oynayan 'hava durumu adam' filmi.

heidi nin dedesinin cinsel yaşamı

kaşarı çatala takıp ateşte eritip yemektedir, elindeki tek kaşar peynir ise amcam ne yapsın?

ayrıldıktan 1 yıl sonra mesaj atan eski sevgili

günah çıkartmak için arıyor olabilir, adi.