bugün

entry'ler (28)

meme arasına penis koymalı seks

en sevdiğim sex türüdür.

nemfomani

bir çeşit seks hastalığı.

sözlük yazarlarının itirafları

beşiktaşı çok seviyorum.
5-2 de iyi koyduk.
ayrıca balık etli kızları severim.
ve herkesten gizlediğim sırlarım var.

cinlerin konuşturulduğu video

cesaret isteyen video.
bende sabah bakacağım.

body building yapan erkek

benimdir.
hem moral hem vücut için iyidir.

sen yatakta ne kadar iyisin testi

insanların yatakta ne kadar iyi olduğunu belirleyen testtir.
benimki şu;
Senin çok özel bir yöntemin var. Birlikte olduğun insanlar üzerinde unutulmaz bir iz bırakıyorsun. Her sevişmelerinde senden parçalar arıyorlar. Ama bulamıyorlar tabii ki de! Çünkü sen tutkuyla sevişiyorsun, aşkla sevişiyorsun. Başkaları sadece zevkinin peşinde koşarken sen o anın büyüsünü yaşıyor ve bunu karşındakine yaşatıyorsun!

--spoiler--
http://onedio.com/haber/s...a-ne-kadar-iyisin--565753
--spoiler--

türk televizyon tarihinin en aptal dizileri

doktorlar.

emine ülker tarhan

kirli oyunu bozmaya geliyoruz, korkmuyoruz! sloganı ile yola çıkmış, dirayetli, tertemiz siyasetçi!
her siyasetçide bir fiyasko bulursunuz ama bu kadında hiç bir söylenti dahi bulamazsınız.
kabullenelim bunu.
açık ve net olalım.

anadolu partisi

kirli oyunu bozmaya geliyoruz, korkmuyoruz! sloganı ile yola çıkmış, emine ülker tarhan'ın partisi.

trakya denince akla gelenler

anadolu partisidir. logosunda ve bildirgesinde bunu gayet etkin savunabiliyor.

anadolu partisi

tuhaf bir biçimde meclise gireceğine inandığım parti. özellikle muhtaç kalma hakkını al sloganı ile gönlümü fethetti açıkçası. çok derin bir söz.
twitter istanbul gençlik sayfasındaki karekod ile yeni bir ilke imza attığı da görülmelidir.
emine ülker tarhana inanıyorum. doğru, dürüst bir kadın.
diğer liderlerin hepsine bir söz bulabilirsiniz diyecek.
ama bu kadına en fazla denen şey oy bölüyorsunuz.
daha fazlası denemez ki bu söz de saçma. neyse bunu şimdi tartışmayacağım.

üniversitede okuyup önündekini rahatsız eden mal

geri zekalının önde gidenidir.

cinsel birleşme profesörü

haydar dümen'in başı çektiği profesörlüktür. posta gazetesini okuyan dostlarım bilirler. ben de iyi bilirim. çok okurdum. adam bir profesör.

her türlü milliyetçiliği ayakları altına alan adam

esasında haklı adamdır. milliyetçilik bir ırkı deli gibi savunmaktır. yani ben buradan bunu anlıyorum.
ve soruyorum, ey müslümanlar, hepimiz ademle havvadan gelmedik mi? ne milliyetçiliği?
ve soruyorum ey evrime inananlar, hepimiz maymundan gelmedik mi? ne milliyetçiliği? çini maymun mu vardı?
bırakalım artık bu milliyetçiliği. herkes hümanizme yönelmeli bence.

beyaz show

2015 yılında suyu çıkan program. artık yeter beyaz. ya yenilik getir ya da bitir artık. 60 yaşına kadar sunacak değilsinya. lütfen artık bir son ver. bir de candan erçetinle olan videolarından sonra diğerleri tat vermemeye başladı. birden zirveye yükseldin çünkü.

bunu okuyacağını bilsen ona ne söylerdin

okuma. benimde bir özelim var yani. lütfen.

iphone 5

gereksiz telefon zımbırtısı. ne gerek var. norrmal bir akıllı telefonda işinizi görebilir. samsung, sony gibi. çok para veriyorsunuz böyle şeylere.

oy dilenmek için ev ev dolaşan kızın namusu

namuslu kadın namusudur. sizene amınagoyum.

memleket isterim

memleket isteyen insan söylemi. aynı zamanda nazım hikmet şiiri.

pikachu

ferhat ağırbaşlı isimli veledin balkondan atlamasıyla son bulan çizgi filmdeki karakter.