entry'ler (17)

avrupa nın en iyi kalecisi volkan dır

ben volkanı hep tehlikeli pozisyonlarda kaleden çıkışlarıyla yüreğimizi ağzımıza getirmesiyle tanıdım.. babamı az sinirlendirmedi bu volkan..

kahverengi gözlü kız

gözlerine rahatça bakılabilen kızdır. tamam iyi güzel de ne o öyle mavi yeşil bi tuhaf oluyo insan...

ders çalışırken akla eski sevgilinin gelmesi

aklın tamamen derse verilmediğini gösterir.

cemmat evlerinde bulunan ağır koku

küçük kapalı odalarda zikir çekerken oluşan havasızlığın kokusu olmalı.

münir özkul

bizim aile filminde patrona yaptığı harika konuşmayla aklıma kazınmış gerçek bir usta..

tanrının adaletsiz olduğu gerçeği

tamamen yanlış bir önermedir. daha son oyuna gelmedik.

unutulmaz şarkı sözleri

''.... dileğini tutmuş sayar sonsuzdan geri....''

sonu gelmeyen kandil mesajları

ard arda geliveren iki üç sayfalık okunmadan silinesi ve cevapsız bırakılası iyi niyet dizini.

sözlük yazarlarının en çok merak ettikleri

bana ölünce ne olucak. bunu çok merak ediyorum ama öyle böyle değil. hayır ölsem merakımı gidersem bi türlü ölmeyip çatlasam bi türlü.

yakışıklı erkeklerin çoğunun çapkın olması

yakışıklısın iyisin hoşsun bir de çapkın olmasan ne iyi olur yakışıklı çocuk. ama çapkınlık bazı kızları etkiler orası ayrı.

bayan kuaförü

bıcır bıcır canımlı cicimli konuşmaların dönüp durduğu güzelleşmek veya kendine çeki düzen vermek amaçlarıyla gidilen tuhaf mekan.

ozan

benim ozan ismindeki tanıdıklarımın hepsi zeki karizmatik ve espiritüel ne hikmetse. bu isimde mi bir keramet vardır nedir anlayamadım gitti.

halk aç iken rakı içen lider

halk açken rakı içen lider bir ülkeyi baştan yaratmışsa, derim ki o rakı içerek bunları başarmış haydi sen hiç içmeden başar bakalım hepsini.

atatürk ün yabancı dil bilmemesinden utanan laikçi

şeyimin kenarı denmeye müsaittir. takıldığın şeye bak bi kendine bak bi atatürke bak sus otur.

iç güzelliği savunan insanlar

olması gerektiği gibi olan insanlardır. dünyanın en güzel en çekici insanını al bakalım ne kadar gidiyo.

sevgiliye ihtiyacı olmayan kız

sevgiliye ihtiyaç olarak bakıyorsa vardır böyle kız ve sanırım arkadaş olarak kalma taraftarıdır genelde.

atatürk ü sevmeyen türkiye den siktirsin gitsin

gayet mantıklı bir önerme. atatürk olmasaydı çoğumuzun soyu sopu bile belli olmazdı. insanlar nankör ve bilinçsiz ot gibi ot.