bugün

türkiye'de yaşayan birçok kemalist'in bilinç altında olan ama bir türlü söyleyemediği söz. neymiş atatürk'ü sevmiyormuşuz o zaman siktir olup gitmemiz gerekiyormuş.

sevmeyenler gideceğine sevenler gitse daha çabuk çözülür bu durum bence.
sevmeyenlerin kimin sayesinde burda olduğunu bilmediği ve buna rağmen rahmet okuyacağına beddua okuyanların yapması gereken olaydır.
insanları Atatürk düşmanlığına sevketmek için bilinçli propaganda.
atatürk ve kemalistlerle kafayı bozmuş şakirt serzenişidir.

siktir ol git demiyoruz, kurucusunu sevmediğin bir ülkede yaşamak da istemezsin nasılsa,
arkanı dön ve çık madem.
peygamberi* sevmeyen müslüman olmasın demek gibi bi şeydir. yalan da değil ki zaten.
kalın diye yalvarılmayacağına emin olduğumuz durumdur.
hatta derlerki; de hadii gitsene! kim tutuyor seni.
hassiktir çekilmesi gereken saçmalık... oldu başka arzun?
gayet mantıklı bir önerme. atatürk olmasaydı çoğumuzun soyu sopu bile belli olmazdı. insanlar nankör ve bilinçsiz ot gibi ot.
(bkz: sevende sevmeyende biyere gitmesin)
(bkz: hepimiz kardeşiz)
doğru ve mantıklı bir kemalist istektir.

(bkz: entry nick uyumu)
bunu diyenler siktirip gidebilir. ya da siktirmeden gitsin, gitsin de...
ancak sike sürülecek aklı olmayanlarin kabul edebilecegi bi cümle. böylelerinin zihniyetine tecavüz edeceksin.
-doğrudur atamıza saygıı duymayan saygısız küstahlar siktirip gitsinler yeter artık kafa ütüledikleri!!!

-bok kafalılar!!!

doğru düşünce kalıbı olarak görülebilir.
kemalist kipiyle çekimlenmiş emir cümlesidir.

- olur.
-kemalistiz kemalist kipiyle evet siktirip gitsinler diyoruz!!!!
bir tık öncesinin düşünülmemesi sebebiyle rahatlıkla ifade edilmiş olandır.

o zaman biz gidelim bir tuk öncesine. sene 1910. bu zihniyetin osmanlı versiyonunu düşünelim. ve diyelim ki o da "padişahı sevmeyen siktirsin gitsin osmanlıdan" diyor. şimdi, bu iddiayı haklı bulan arkadaşa göre, o gün de atatürkün osmanlıdan gitmesi gerekiyordu. zira ilkeli davranış bunu gerektirir.

ya da diyelim ki yarın sistem değişti ve atatürkün kurduğu ülkenin yerini, farklı sınırlara sahip yeni bir ülke aldı. adı da anadolu medeniyetleri topluluğu. ve ülkenin başı da, bu başlıktaki iddiayı kendisine uyarladığı şekliyle ifade etti. o zaman siktir olup gidecek misiniz peki? "evet ben giderim arkadaş " diyorsanız sorun yok. ama cevabınız hayırsa, bi siktirin gidin amk.
atatürkü sevmiyorum diyip! bu güne kadar kendisini, onun kurduğu türkiye cumhuriyetinin bir vatandaşı olarak görenlerin yapması gereken eylemdir.
böyleleri aslında gitmesin! türkiyenin gidişatını görmeleri için, kalıp aynı sefilliği çekmelidirler efendim!
aynı şemsiye onlara da acı acı girmelidir.
"siktirsin " bölümü için kayıtlar açılmıştır.
hazır suriyede cephede açılmışken, gidecekleri yer de hazırdır,

gidip oradaki müslüman kardeşlerini kurtarsınlar...

cephe de gebersinler...
artık herşey bitti, bok atacak konu kalmadı insanların söylemediği şeyleri "söylemek istiyor" diyerek söylemiş gibi bok atma devri başladı.. sınırınız yok mu oğlum sizin? arpanız fazla mı geldi? eşşekler gibi anırmaktan başka ne işe yarıyorsunuz siz?
sevmeyen dersen yanlış olur dostum, adamın sarışınlara karşı fobisi vardır, belki. saygı duymayan dersen çok güzel olur, çünkü adamın yaptıklarını öğrenip hala saygı duymayacak kadar aptalsa, fazla yer kaplıyordur o, siktirsin gitsin dostum.
sevmeyen dersen yanlış olur dostum, adamın sarışınlara karşı fobisi vardır, belki. saygı duymayan dersen çok güzel olur, çünkü adamın yaptıklarını öğrenip hala saygı duymayacak kadar aptalsa, fazla yer kaplıyordur o, siktirsin gitsin dostum.
önümüze gelene 100 tekme.. valla başlığı görünce çocukluğumuzdaki bu oyun aklıma geldi.
o akıllarınızı her kim yıkadı ise ortada olan bütün o doğrulara karşın hala neye dayanarak atamıza karsı hakaret ediyor iseniz kafatasınızın içinde olduğundan şüphe duydugum beyninizle biraz düşünmeye calısıp acizliginizin kansızlıgınızın ruhunuzdan arındırıp artık saçma sapan konusmasanız. ya da evet ya siktirip gitsenize siz .
her zaman, ne olursa olsun arkasında duracağım söz.