bugün

ilk akla gelen; (bkz: ugg)
Tayttır o tayt.
şu anda 15-18 yaş aralığındaki erkeklerin saç modelleri.
'' xd '' diye adlandırılan gülme şeklidir.
(bkz: babet) . birde uzunlu boylu kızların ayağında görürseniz ne kadar kötü olduğunu anlayacağınız ayakkabıdır.
doktor martinez ayakkabılar vardı charlie chaplin ayakkabısı modelinde.

( yaşımız belli olucak ne diyorum ben gene )
kahve rengi ile gri arasında ki o oje.
(bkz: panpa - panpiş)
kızların çantayı bilek hizasına takıp, ellerini avuç içi yukarı gelecek vaziyette şekillendirmeleridir.
embesil gözlüğü diye nitelendirdiğim çerçeveli gözlükler. Cidden kimseye yakışmıyor bence. Nasıl da moda oldu anlamıyorum. *
http://pic.tradeage.com/s...ufo-floating-2113590.jpeg
taytla sokağa çıkmak.. iğrençsiniz..
tartışmasız ugg dır o salak botları belediye bedava dağıtıyormuş gibi her insanın ayağında görmek çok itici.
(bkz: kış ayından soğumak)
(bkz: inci sözlük)
Oxford ayakkabılar. Sırf moda dıye aldım fakat sevmıyorum. Ama uggları ne alırım ne gıyerım.
hiç alakası olmamasına rağmen Olric imzasıyla söylenen ergentırak cümleler.
shutter gözlük
converse, erkeklerin kadınlar gibi kol çantası takması, boktan bir elektronik müzik.
bol paça pantolonlar.* hele de boyu kısa kızlar giymiyor mu? paçalı tavuğa dönüyorlar...
bu aralar çevremde fazlasıyla gördüğüm, superman t-shirtleridir. oğlum kahramandan soğuttunuz lan.
erkek için bel altı pantolon. ( şişko erkeklere gerçekten yakışmıyor )
şüphesiz ki
(bkz: kalın kaş)
* kıyafetler üzerindeki fiyonk detayları.
* lacivert oje.
özellikle ergen kızların yaptığı emo tarzı göz makyajı.dayak mı yemiş acaba diye düşündürür adamı?sinek değildir ama mide bulandırır.
ha birde şu tek gözü kapatan saç stillerini unutmamak lazım,o saçları kaldırıp gözlerinin önünden,sonra terlikle alınlarına alınlarına vurasım geliyor.
(bkz: modanın makyajı akmış azizim)
edit: eksile ergen yavrum.bi ara büyürsen konuşalım.
(bkz: justin bieber)
yalakalık için göt yalamak evet yüzyıllardır modası hiç geçmemiştir ve iğrençtir.
güncel Önemli Başlıklar