entry'ler (14)

türkiyeye şeriat ne zaman gelecek

hiç bir zaman toplum içerisin de inanç sahibi olanlar gibi olmayanlar ve müslüman olmayanların da var olduğu bir kültür de herkesi şeri kanunlar ile yargılayamazsınız devlet bu şekil de yönetilen bir organizma değildir devletin dini olmaz.

iyi parti

hem liberalleri hem sosyal demokratları hem merkez sağ eğilimli insanları bir araya toplayıp ırk milliyetçiliği yerine kimlik milliyetçiliği yapacak bir parti gibi duruyor ülke için alternatif olması söz konusu olabilir umarım ülkemize yakışan güzel bir parti olur her şey olumlu yön de olursa çekinmeden oy verebileceğim bir parti.

kadınların dürüst erkek sevmediği gerçeği

şahsen bir kadını kaybedeceksem kaybetme sebebim umarım dürüstlüğüm olur.

türkiye cumhuriyeti laik bir ülkedir öyle kalacak

devletin tüm vatandaşlara eşit davrana bilmesi için kurulan düzen de devletin dini olamaz .laiklik var olması gereken en temel olgu.

çok gezenin hiçbir bok bilmediği gerçeği

çok okuyanın hiç bir şey bilmediği gibi çok gezenin çok şey bilmesi olası bir durum .önemli olan farklı yerler de farklı insanlar ile iletişim kurup gezdiğin kültürü izlemek izlenimler de bulunmak ve o kültür içerisin de hem ruhunu geliştirip hem de bakış açını genişlete bilmek.

gece vakti sözlüğe girenler

eski sözlük kullanıcısı iken bazı nedenlerden dolayı yine uludağ sözlük hesabımı kapatmıştım. gece yada gün için de olan goy goy kadın erkek muhabbeti açıkçası sıkmıştı. sanırım bu sorunu gitmek yada kaçmakla çözemeyeceğiz. sağlıklı sözlük kullanımı için bir birimize yardımcı olalım. ne kadar çok bilgi o kadar az koyun mantığı güden insan.

yazarların ruhsal acıyı hafifletebilecek önerileri

umut besleyecek hedeflere odaklanmak. fakat bundan önemlisi sanırım ne için var olduğunu kavramak ne yapmak istediğini anlamak sorunu çözecektir.

2017 ekonomik krizi

adil vergi uygulamasına geçtiğimiz. aynı zaman da yerli yüksek teknoloji ürettiğimiz gün bir çok şeyin sorunu bitecek. okunuşu kolay olsa da çok kolay bir şey den bahsetmediğimi de çok iyi biliyorum. sorgulayan araştıran ve aynı zaman da duygusal davranmayan toplum yapısı olmak dileği ile.

8 erkeği birden idare eden sözlük kızı

bırakın artık şu konuları. sözlük hiç tat vermiyor.

meral akşener

umarım çizgisi seküler bir yapı için de ırk din dil ayırt etmeden yalnızca kimlik milliyetçiliği yapan ve bu konu üzerinden türkiyeyi birleştirmeye çalışarak milli işler yapa bilen bir parti olur. şu günler de en çok bunlara ihtiyacımız var.

sozluk yazarlarinin favori filmleri

karayip korsanları serisini tekrar tekrar izlemekte fayda var .

sözlükten sevgili olmak

bir diğer sözlük hesabımı sırf bu konular dan dolayı kapatmıştım. yeni sözlük hesabı ile geri döndüm. görüyorum ki herşey aynı .

meral akşener

umarım çizgisi seküler bir yapı için de ırk din dil ayırt etmeden yalnızca kimlik milliyetçiliği yapan ve bu konu üzerinden türkiyeyi birleştirmeye çalışarak milli işler yapa bilen bir parti olur. şu günler de en çok bunlara ihtiyacımız var.

iyi parti

isim ilk başta algılanan dan daha özel. logo basit gibi durmasına rağmen türk kültürün de türk mitin de önemli bir yere sahip olan güneş bu da güzel. türkiye için alternatif bir parti olabilir. her zaman güçlü muhalif partiler iktidari düzenleyici olmuştur var olan siyasi çıkmazlara iyi gelebilir. bekleyip görelim