bugün

entry'ler (49)

sözlük yazarlarından şiirler

Sesin uysal bir kıyamet çağrısı,
Karşılıklı susalım,
Yoksa bir sur çalınır bana özel

Susalım,
Yoksa israfil gücenecek.

holm

Bir Emel Mathlouthi şarkısı. Anlamı rüya. Dinlerken rüyadaki gibi bir bilinçsizlik çöküyor üstüme. Bilinç kaybına ihtiyacı olanlar için şuraya bırakıyorum.

https://m.youtube.com/watch?v=d2SNX3bfYKw

sürtünme yoluyla ilişki

Ebonit sürtünme çubuğu ile yapıldığında seksi ve bilimi buluşturacak ilişki. Böyle böyle toplum olarak ilerleyeceğiz.

hyundai h100

Ghost rider arabasıdır. Tam bir anti kahramandır. Belalıdır.

evlenme teklifinde 5 yüzük seçeneği sunan adam

Öküzdür. Oldu olacak alyans almaya birlikte gitselermiş.

sözlüğe aradığı aşkı bulmaya gelmek

"Şey mi bu dostum? Bulamazsınnn bulamazsınnn benim gibi seveniiğğğ" diyeceğim durum.

mastürbasyon yaparken prezervatif takmak

Tatbikat niteliğinde eylem. Acil durumlara hazırlıklı olmanızı sağlar.

eve atılan kızın klozeti tıkaması

Kızın içini her türlü boşalttığını gösterir durumdur. Ama pembe sıçtığı için erkeği üzülmeyecektir.

gözü kapalı tek elle sütyen kopçası açan erkek

Gözünün niye kapalı olduğunu anlamadığım erkektir. Zaten hatunun yüzü ona bakarken açmıyor mu sütyeni kardeşim. Şov yapıyordur. Bunlara düşmeyin kızlar. Ya da düşün siz bilirsiniz.

ütü yapmayı bilmeyen kız

Terzi ya da konfeksiyon çalışanı değilse ütü yapması beklenilmemesi gereken kızdır. Amk her köşe başında birkaç liraya ütü yapıyorlar artık. Bunları da beklenti listesine koymayın. Seviyeyi yükseltin. Öpüşmeyi filan bilsin mesela.

askerde duyulan unutulmaz sözler

Vicdansıza göt vermişler, taşaklarını da sokmuş.

sevişirken video çekmek

Telefona indirilen uygulamaların erişebildikleri alanlar düşünüldüğünde yapılmaması gereken eylemdir. Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey.

ne zamandır sendeyim

"Git artık o zaman amk" şeklinde cevap verilesi söz.

memesinden tanınan yazarlar

Eskiden liliith vardı. Meme ehli bir ablamızdı. Sütyenini yamuk takar, göğsünü alnınıza dayardı. Ben dayamam.

sanal seks sırasında internetin gitmesi

Sms ve mms ile devam edeceği için sorun olmayacak durumdur. Hey gidi günler hey.

üstteki yazarın dış görünüşünü tahmin etme

1.78 boyunda, 90 kilo, kel, top sakallı

uyandırma servisi

Yöntemi çeşitlendirilmesi gereken servistir. 90c cup göğüsler ile müşteri memnuniyeti daha iyi sağlanır. Şöyle sağlı sollu yüze vurdun mu, uyku mu kalır. He heytt.

ayrılırken söylenen sözler

Çıkıyorum ben.

nude istedikten sonra bekletip atmayan kız

Soyunuyordur belki, sakin olun gençler. Sen nude isteyeceksin diye çıplak mı dolaşsın kız.

Heyecanı yükselten kızdır.

beğenmediği yazarın silinmesini isteyen yazar

Milletin vicdanında kendisini aklayamayan yazarların silinmesini isteyen yazardır. Belki bahçeli'dir.