bugün

tuhaf bir durum. ben de yaşıyorum mu diyor , arada haberleşelim mi diyor , yoksa sadece rehberinde olduğum için mi attım diyor , ne diyör ?

bu arada eksik olmasın . mübarek olsun demeseydi mübarek olmayacaktı kandilim. teşekkürler ; bir yıl aramadığı halde kandilde kafiyeli mesajlar atan işgüzar arkadaş.
(bkz: imana gelmek)
1 hafta sonra borç isteyebilir. dikkat edin. evet.
ufak bir harcama ile elde edilen bir yetenektir.
(bkz: toplu mesaj atmak)
çıkarı olan insandır bunlardan uzak durmak en güzelidir.
telefon listesindekilere toplu sms atmasının sonucudur. üstünüze alınmanıza gerek yoktur.
ilk okuldan beri görüşülmediği halde facebooktan oyun isteği gönderen kişi ile kardeştir.
tüm numaralara gönderilen toplu mesajdır. kişinin aramasıyla alakası olmayan durumdur.
düşünmek güzeldir ancak faceboook sohbetten de kandil kutlama be kardeşim.

evet netten kandil mesajı atayım herkese.

-ctrl+c sonra hep v.

şimdi bu kandil kutlamak mıdır?
1 yıldır niye aramadığını bir SMS ile gösteren şahsiyettir.
Aranızda konuşacak ortak bir durum kalmamıştır- okul, dersane bitmiştir, işten ayrılmıştır, tayini çıkmıştır, yeni bir bilgisayar almıştır- fakat hala muhabbet edebiliriz yada eski günlerin hatrina diye düşünülüp yapılan hareket.
'bir gün lazım olur işimi gördürürüm' statüsündesinizdir bu insanlar için.
rehberimde olmana rağmen seni bir yıl boyunca iplememiştim, otomatik mesaj olmasa yine iplemezdim demektir.
Fazla artan smslerin " o kadar para verdik ziyan olmasın " diyerek kullanılma şeklidir.
Müslüman olma ihtimali yüksektir, niye hemen farklı yöne çekiyorsunuz, yaşasın din kardeşliği!