bugün

entry'ler (118)

kızların iç dünyaları

O ney la kara delik.

mhp genel başkanı olması gereken kişi

Oktay VURAL'dır. Yakışır olur.

alper potuk un hasan ali nin götünü avuçlaması

Kafamıza daş yağacak.

yüzün her tarafına dövme yaptırmak

Maori kabilesi üyeleri kahramanlıklarının simgesi olarak yüzlerine dövme yaptırırlar. Maori tarzı dövme buradan gelmektedir yani yüzün her tarafına dövme yaptırmak bazı yerlerde olağan birşeydir.

yazar nicklerinden meslek tahmini yapmak

oneydilan: Mühendislik öğrencisi

r4bia nın serbest atatürk ün yasak olması

merak içindeyim rabia nın islam karşıtı bir figür sayılabileceğinin farkında olsalar bu derece savunurlarmıydı.

sinema tarihinin en iyi ilk 3 üçlemesi

Lord of the rings
Matrix
X-men

bunlar dışında açlık oyunları ve hobbit bu sıralaaya birkaç yıl içinde katılacaklardır.

dırı dı dı dırı dı dı dırı dı dı dııııı

Pembe panterin müziğine benzettim.

güdümlü anne terliği

Fizik kurallarının en net gözlemlenebildiği cisimdir. Annenin bulunduğu yere paralel olarak koşan erkek çocuğunun koşu yoluna fırlatılması suretiyle çalışır. Bu silahı kullanabilen anneler master degree fizik bilirler. Koşu yolunu yağlamak deyimi burada kullanılabilir.

kekovali

kekovali süt = kakaolu süt.

intihar mektubuna yazılabilecek en saçma söz

gelirken iki ekmek alın.

kışın geldiğinin anlaşıldığı anlar

Buzun üstünde kayıp yere paralel halde havalandığında seçim yapman gerekir. Kenardaki kar birikintisinin üstüne omzundaki bilgisayarı atıp masraftan kurtulmak mı yoksa havada 10derecelik bir açıyla dönüp kuyruk sokumunun üstüne değilde kaba etin üstüne düşmek mi ? işte o an anlarsın kışın geldiğini.

bim in çıkaracağı otomobile isim önerileri

Otomobim.

45 milyon kürt ayaklandı mı dünya yerinden oynar

7milyarda 45 milyon % 0.6 yapar ki binde 6 demektir dünyanın yerinden oynaması için yetersiz kalacaktır.

peyami safa nin kokainman olmasi

Her zaman savunduğum görüş şudur ki ; büyük sanat eserlerinin hiçbiri sağlam kafayla üretilemez ne beethoven ne picasso ne da vinci nede nihat doğan.

üniversitede kesintisiz 3 saat ders yapan hoca

Yatacak yeri olmayan hocadır. 2.saatin ortalarına doğru oksijen oranındaki azalmadan dolayı fotosentez yapmaya başlayan öğrencilerde lokal yeşermeler görülür. Hocanın vücudu normal insanların aksine nükleer enerji ile çalıştığından dolayı illaki radyasyon yayma durumu oluşmaktadır bundan mütevellit ön sıralardaki öğrenci insanlarında bir takım mallaşmalar gözlenir. 3.saatin sonunda görevini fazlasıyla yapmış olmanın haklı gururunu yaşayan hoca sınıfı göğsünün gere gere terk eder. Geride kalan öğrenci kalıntıları okulun görevlileri tarafından nükleer atık oldukları için tübitak'a teslim edilir.

ben bu yazıyı ona yazdım

Hiç mi özlemedin nalet karı ?

atatürk ün en çok sevdiği içki

Rakıdır efendim. Severmiş rahmetli.

en yakın arkadaşın siklememesi

Önemsemeye gerek yoktur en nihayetinde en yakın arkadaştır siklememek gibi bir toleransa sahiptir.

bim kapanırsa olacaklar

Öğrenciler olarak aç kalırız kesin.