bugün

entry'ler (14)

kimseyi yalan söyleyecek kadar ciddiye almamak

yalandan yalana da fark var şimdi. her yalan kötü değil ya sonuçta.

tuvalete girse bildirim yapacak insan

Eskiden millete bok atarken şimdi her 20 dakikada bir bildirim yapan eski sevgilim buna örnektir.

başı açık kadınların zinaya eğilimli olması

genellemelerin insan hayatlarını zorlaştırmaktan ya da bilinçsizce ön yargı oluşturmaktan başka bir işe yaradığını düşünmüyorum. Senin baktığın gibi bakarsak nice "Üstü minare, altı kerhane" insan var. Bir kaç tane böyle var diye her kapalıya aynı sıfatı çakıyo muyuz?

hastası olunan sözler

Kendimi tanıyorum. Eğer yokluğuna alışırsam, vazgeçerim.

üniversiteye gidip öpüşmemiş kız

arkadaşlarının sevgilileriyle yediği haltları dinlerken, onlara imrenerek bakan kızdır.

erkeklerin güzel kız tanımı

1.65 - 1.70 arası kumral, uzun saçlı en tatlısından bir surat ve hafiften de fizik. şahane

üniversiteyi bakire bitirebilen kız

bulduğunuzda evlenmeniz gereken nadir kız.

sevgiliyi traktörle gezdirmek

elimizdekilerle yetin deme şekli olsa gerek.

jelibonlu menemen

minibüs duraklarına kadar bana eşlik edip geldiğimiz yolu geri yürüttürerekten kendini zorla yurduna bıraktıran, twitter'dan gömmeye devam ettiğim yazar.

ışınlanırken dikkat edilmesi gerekenler

jenaratörün çalıştığından emin olun kıçı bi yerde bedeni biyerde olmasın. TEDAŞ'a belli olmaz.

aşırı seksi bir erkek olmak

günümüzde ne giydiğinin ne olduğundan daha önemli olma hali.

mabel matiz dinleyenlerin gizli ibne olması

çevrendeki her erkek o klibi izlediğinde aynı tepkiyi vermiş ve kıçını sallamış olabilir fakat bunu topluma maal etmemen gerektiğine inandığım bir durum.

memesi var diye kendini bir şey sanan kızlar

çarşıya sırf onları gezdirmek adına çıkanlar bile mevcut.

facebook ta yaşlı akraba ekleme tedirginliği

bendeki daha çok yapılan espriyi ciddiye alma durumlarından tedirgin olma durumu.