bugün

iki çinli turistte wuhan tespit edilmiş. yarra yedik yeminle. evden çıkanı ziksinler.

görsel
bende bu yönde iddalar duydum doğru olabilir umarım bana bulaşır ve bir an önce ölür kurtulurum şu hayattan.

görsel
Tam olarak Ülüminatinin dünya nüfusunu azaltma projesidir.

Bir sonraki aşama ise blue bim'dir.

Bir önceki aşama ise rakafelırlar rosçayldlar ve diğer tapınakçı ülümünaticilerin her yıl bohemian ormanında toplanarak çırılçıplak ayin yapmaları ve baykuş ile bafometin önünde satanist livata yapmaları idi.

Hey babam hey yerler mi...
sikindirik bir sayfanın iddiası.
Bu çinliler neden bok yemiyor artık? Hayır ölmek sorun değil de amk yarasa çorbası yüzünden ölmek de insana koyuyor.
Mutlu musun imamoğlu?

Gel de şehrine sahip çık.
olm tespit mespit yok sadece bir iddia.

cahil cahil başlık açmayın la.

(bkz: çapa da coronavirüs lü aileye karantina iddiası)
Ben yavaştan kaçayım o zaman.
Şaka şaka neredeymiş bu virüs gidip bakayım.
16 milyon insan var. bulaşma ihtimalı yok. amma korkaksınız aq.
kaynağı "barış yarkadaş" olan iddia. bu nedenle %99 yalandır.

ama bu tedbir alınmayacak anlamına gelmez.
Ortada korkulacak bir durum yokmuş. Sayın sağlık bakanımız beyefendi açıklama yapmış. Bence barış yarkadaş bey boşuna..! Endişelenip halkı korkutuyor..

--spoiler--
Yaptığı açıklamada yayınladığım raporu kastederek, "Dr. Kesin Tanı şıkkını yanlışlıkla işaretlemiş, hasta grip" benzeri şeyler söylemiş. Hasta basit bir grip vakasına yakalandı ise Çocuk Acil'deki tüm personel neden karantinada?

https://mobile.twitter.co...tatus/1223191532402106368
--spoiler--

görsel
Umarim tüm tedbirler alinir. Bu yuzden ölüm olursa bizimkiler fitrat, Kader deyip gecerler.
Çinli pislikleri ülkeye alanlara buluşması dileğiyledir.
kesin bilgi midir anlaşılamayan haber. virüs kalkmış çin den gelmiş. yuzırlar istanbul da yaşamadığına seviniyor. istanbul un derdiymiş. zekaya bak be.
Bana işlemez corona morona.
ben çin malı telefon almaya korkuyorum ithal ederken bulaşmışdır felan diye. adamlar daha çinli turist felan alıyor. daha ülkeye çinli alıyorlar. uçuşları yasakla çinli felan alma diğer turistleri felan karantinayla sok ülkeye virüs kaç günde aktif oluyorsa tut biyerde eminsen al yoksa geri gönder.
Sizi tanımak güzeldi arkadaşlar. Buraya kadarmış.
neyseki bundan yıllar yıllar önce istanbuldan vana göçmüştüm. insanlarla arama mesafe koymak için. burada da insanlar var ama ya :S püff