bugün

(bkz: evet efendim)
(bkz: Gelelim fasulyenin faydalarına)
yau bu hegel için fazla diyalektik idealizmci diyorlar..
Sözlükte donla dolaşan heriflere kaldığını gösteren durum. Evet.
Kimse neden sorulara cevap vermiyor amk.

1- sol.
2- tabi lan manyak mısın.
3- eşeğin sikinden dolayı.
4- ensest.

Tşk.
görsel
Bu başlığın sahibi değil miydi dün yazarlara izdivaç programı düzenleyen? Yanılıyorum herhalde.
Entelleşelim elbet de; yüzlerce biyoloji, onlarca fizyoloji, anotomi dersi gördüm. Ilk kez insanda işlevini yitiren 'onca' sistem olduğunu duydum. ulan daha 20 lik dişi atamadı bu insanoğlu.. hangi sistemi atmis bana bir deyin hele?

Soru mu iptal ben mi bilemedim amk ahah.

Ayrıca solungaç sistemi derken, Embriyonik solungaç yarıklarından falan mı bahsediyoruz? Bu terminolojiyle daha cok işimiz var... Neyse fular sıktı, ben gidiyorum. 500 sayfalık bir kitap bitirmem lazım sabaha kadar..
Mısır olmuyor panpa. Solucan en iyisi.
Hangi Twitter fenomeni transmış? O kısımdan sonrasına çok şeyapamadım.
Entellektüelite ile lordluk birlikte yürütülemez, piyemses.

Olsak olsak aristokrat olabiliriz, onun içinde gerek olanları cok eyi biliyorsundur diye düşünüyorum, sanırım.
Efenim şimdi bu kardiyovasküler projenin alt kriptolojisini ortaya dökersek emin olun ortaya çıkacak olan üst paralel kümülatif inovasyon götümüze sert bir şekilde girebilir. O yüzden kardiyovasküleri rahat bırakın.
ben de dahil olucam bu muhabbete ama konu cok dagilmis duruyor. bir babayigit toplasin da know-how aktaralim.
https://img-9gag-fun.9cac...photo/aRgP6VG_700bwp.webp
Ayy kusura bakmayın ben öylesine bi uğramıştım çıkıyorum hemen tamam örterim kapıyı çıkarken.
görsel
evrende hiç bir objenin mükemmel bir küre olmaması sorunsalını ne yapacağız mesela.
ya da tüm gezegenlerin neredeyse aynı düzlemde güneşin etrafında dönmesi durumunu.
Peki gezegenlerin ayni yonde gunesin etrafinda donmelerinin sebebi ne olacak?
Alti plastik ve saydam olan cakmaklar var ya. Onlarin icindeki sivi miktari, U borusu prensiplerine aykiri sekilde dengede duruyor bazen. ( Bir tarafinin yuksekligi digerinden fazla ) Bunun sebebi ne ola ki?
BigCrunch mi, cold death mi?
liberalizmin ekonomiyi oldurmesi durumunu naapcagiz?
Silikon piyasasinin Moore's Law ihlali durumundan bahsedin.
Onu bunu birakin da, hala kimse neden yaşlandığımızı tam olarak bilmiyor.
Yaşlılığı siktiret, migrenin sebebini bile bilmiyoruz.
Sorulara cevaplar yazın beyler, kizlar uyumus.
görsel
Işınlandıktan sonra ki biz asıl biziz ışınlanmadan önce ki biz biz değiliz cok entellektüel ve acıklayıcı oldu sanırım.
Ben bu oyunu bozarim.
Bu başlıklarda nasıl bir kadın nefreti varsa artık anlamıyorum.
kızların uyuduğu bir platformda erkeklerin entelektüel bir diyaloğa girmesi işte bu transandantal idealizm!...

lütfen beyler zorlamayın!... fenomenlerin gerisinde böyle bir şey yok...

kant bile dünya kupası puan durumlarına kilitlendi şu an.
ben hep entelektüel takılıyorum zaten, ne zaman isterseniz.
görsel
Uyuyorum dedikten sonra dışarıda fink atan kızlar tanıyorum. Fazla da entellektüelleşmeyin yani, Tedbirli olmakta fayda var. (Bkz: entellektüelleştiremediklerimizden misiniz)
görsel
güncel Önemli Başlıklar