bugün

entry'ler (29)

ezel

neden bittiğine anlam veremediğim dizi. çok sağlamdı...

türk dizi tarihinin yarattığı en iyi karakter

behzat ç.
ezel
ramiz dayı

ehliyetsiz araba kullanmak

bugün sarı polo arabamla yine dağlarda dolaşırken karşıdan gelen polis arabasının selektör yapmasıyla yerini korkuya bırakmıştı. Neyse durduk

P : polis
B: ben

P : Selamun Aleyküm Delikanlı
B : Aleyküm Selam Abi
P : Prosedür gereği ehliyet ruhsat soracağım kimlikde versen olur
B : )Kimliği veriyorum )
P : iyi güzel ehliyet ruhsatı alayım
B : Abi buyur ruhsat annemin üzerine kayıtlı araba benim ehliyetim yok alkolden kaptırdım 2 yıl...
P : in arabadan
B : ekip arabasının yanında yaklaşık 35 dakika dil dökme yalvarma sonucu cezadan yırtıyorum ara ruhsat sahibi gelsin diyorlar diyorum kadın kaç yaşında nasıl gelsin uzak bölge iyi ehliyetli biri alsın falan bir arıyorum arkadaşları bizim piçler gelmesin mi 20 araba ceza varsa diye hepsi modifiyeli falan neyse sonuç olarak arabamdaki film ve app plakamı söktürüyorum. 20 arabanın benzin parası ( 128.60 TL ) bana giriyor ve sikerim deyip akşam tekrar çıkmamla sonuçlanıyor.

15 haziran 2012 ukrayna fransa maçı

oynansa ukrayna'nın rahat kazancağı maç.

baykuş ini

serkan inci ve umut kullar'ın standart fm de başladıkları yayın. önceki ismi baykuş yuvası.

fifa 12

skidrow euro 2012 indirirseniz fifa 12 de içinde oluyor.

vahap beyaz

vahap beyaz ahmet çakar şerefsizsin galatasaray.

ahmet kaya

türkiye'deki bir çok insanın sanat ile siyaseti ayıramaması nedeniyle harcanmış sanatçı...

eurovision u takan tek ülke türkiye geyiği

eurovision'u takan değil ama resmen milli bir savaşa çeviren tek ülke olabiliriz.

25 şubat 2012 eskişehirspor fenerbahçe maçı

hakemin sabote ettiği fenerbahçe galibiyetidir.

fb stadında gs atkısı açan cesur gsli bayan

bence büyük bir fair-play örneğidir. sonuçta orada bayanlar var. dostluk kötü bir şey değil her zaman. ama kadıköydeki fenerbahçe-galatasaray maçında asla olamaz bu durum.

starbucks a takılan dilenci

herkesin bir zevki var belki kahveyi çok seviyor olamaz mı ? onun da bizim gibi zevkleri olabilir bence bu açıdan baksak daha mantıklı.

bir kadını on saniyede kaybetme yöntemleri

+aslında burası biraz sıcak oldu.
-sanırım evet.
+bence üstümüzdekileri çıkarabiliriz ?
-şey benim gitmem lazım.

denedim pişman değilim.

fenerbahçe taraftarı

kısacası galatasaraylı olduğunu her haliyle belli eden çirkef insanın hayalleri.

gamerturks com

şuan büyüme çalışmalarına tekrar başlayan site.

sözlük yazarlarının itirafları

sevdiğim kız başkasının sevgilisi olmasına rağmen ben hala onu seviyorum... varmı ötesi ?

türk kızlarının son zamanlardaki göt kalkıklığı

türk erkeklerinin abazalığı denebilir aslında.

15 ocak 2012 beşiktaş bursaspor maçı

an itibariyle 2-1 beşiktaş'ın önde olduğu maçtır. bursaspor'un kazanabilme ihtimali düşük fakat kötü bir beşiktaş var sahada.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/#!/MustafaCelikM

takip edilesi biriyimdir yani.

8 ocak 2012 mke ankaragücü beşiktaş maçı

ankaragücü'nün zor durumda olması nedeniyle beşiktaşın çok rahat kazanacağı maç.