bugün

entry'ler (19)

vajinayı ilk kez gören sözlükçülerin hissettikleri

6 yaşında görmüştüm o günden beri ilgim var.

olası türkiye israil savaşı sonrası olabilecekler

türkiye cumhuriyeti çöküş devrine girer.

türkmenleri türkiye ye almayan şerefsiz adiler

onlara ne dense boş utanmaz arlanmaz şerefsizlerdir. soydaşımızın katline onlar yüzünden seyirci kalıyoruz tanrı lanetlesin onları.

enteresan küfürler

sana oksijen veren ağacın yaprağını sikeyim.

ülkü ocakları nın türkmenlere yardım kampanyası

ülkü ocaklarının takdir ettiğim tek yönü.

yaşayan en iyi türk futbolcu

arda turan'dır. mesut'un yerine koy arsenal'e bak neler yapıyor yiğidim benim.

islam aleminin göt kadar israili durduramaması

islam aleminin ve yahudilerin bilim alanında yaptıklarını inceleyecek olursak zaten islam aleminin bunları neden yenemediğini kolayca anlayabiliriz.

kerkükte su arabasının ardından koşan türkmen kızı

arap veya kürt olmadığı için kimsenin umurunda değildir. türklüğünü kaybeden şereften yoksun insanların umursamadığı insanlardan biridir. üzüldüğüm konu ise, burada yırtınmaktan başka hiçbir şey yapamamamız.

uludağ sözlük yazarlarının twitter sayfaları

https://twitter.com/_TurkAdam

beklerim dostlar.

tedaviye cevap vermeyecek klinik vaka

devlet bahçelinin güzel sözü. tebrik ederim kendisini, böyle lafları nereden bulduğunu karşı karşıya gelirsek soracağım kendisine.

halifelik kaldırılmasaydı

bilgisizlikle yorum yapılmasını uygun bulmuyorum. eğer diğer ülkeleri halifelikle yönetmeye kalkarsan o adamlar bir zaman sonra bağımsızlık ister haliyle zaten zamanında kaldırılmasının nedenlerinden biride diğer devletlerin bağımsızlığına saygı duyulmasıdır. ayrıca bir savaş olsa yine arapların ihanetine, kendini müslüman sayanların kaçışlarına şahit olurduk.

dünyanın en yürekli ordusu

gerçek türklerden kurulmuş olan ordu en cesur ordudur.

(bkz: çanakkale savaşı)

en karizmatik siyasetçi

kemal derviştir fakat benden önce yazan olmuş, neyse buna da şükür.

kürtler iyi niyetli olmasa ülke çoktan bölünmüştü

kürdün iyi niyetlisi mi varmış, bak sen işe.

karl marx

gerizekalı kadir mısırlıoğlu'nun cinnidir dediği insan. komünizmin kuramsal kurucusudur kendisi.

ışid i müslüman sanmak

"allah bize israille savaşmayın" diye açıklama yapan ışid'i müslüman sanan insanlar, her şeyde müslümanları kötülemek için kin güden, fırsat bekleyen insanların saçmalığıdır.

kur an vs tevrat

tanrının gönderdiği iki kitabı kıyaslamak abesle iştigaldir. öncelikle, tanrı katında hepsi birbirine eşittir. kur'an-ı kerim'in yahudileri öldürün demesi imkansızdır diye düşünüyorum, çünkü tanrı insanları birbirine düşürmez. bu yahudilerden nefret eden onlara kin güden insanların çıkardığı laflardır günahı büyüktür. bu arada yahudilik ırktır musevilik dindir.

yazarlar için her şeyin bittiği an

babam veya annemin bir şey için üzülüp kendilerini suçlamalarını görmek.

atatürk ün kürt gençlerini umursamaması

Laftan anlamayacakları, daha sonra da ihanet edeceklerini anladığı için umursamamıştır sayın mustafa kemal atatürk.