bugün

entry'ler (55)

patrick kluivert

Barcelonanin Real Madrid in golgesinde kaldigi yillardaki Barcanin forveti, o gittikten sonra Barca dunyanin en iyi takimi oldu.

kızların en çok söylediği yalanlar

kizlarin ne yalan soyledigini cozebilecek bir erkek oldugunu dusunmuyorum, o yuzden bir fikrim yok.

sözlük yazarlarının en son izlediği filmler

ben en son inceptionu izledim boyle uzun yaziyorum cunku caylagim 40 karakteri bulmam lazim. oh bitti.

yeni gelen yazarı karşılarken itin götüne sokmak

yediçikinci nesil sözlük yazarı. sanırım bugün yarın silinir. selametle...

bana yapilan ilk yorum bu.
not: daha silinmedim.

mahsun kırmızıgül ün yeni filmleri

diyarbakirda 5 kilise
yikilmadim mardindeyim.

bir erkeğe verilebilecek en güzel hediye

kol dugmesi cok klasik, siagara icenler icin guzel bir gumus sigara tabakasi yada cakmak, spora duskun erkekler icin sevdikleri takimin formasi, ozellikle avrupadan begendikleri bir takimin formasi cok orjinal olur, giyimine ozen gosteren erkekler icin saglam bir parfum.

cinsel içerikli başlıkların geceleri azalması

Liseliler uyumaya gidip esas adamlar geceleri kaldigi icin olagan durumdur.

lost

simdiye kadar hic zahmet edip izlememis olanlar sakin izlemeye baslamasin, adamlar dizinin son bolumunde butun emeklerin icine nasil edilir dersi verdi, aradiginiz cevaplarin neredeyse hepsini allaha bagladilar adamlar bildigin, izleyecekseniz 4 sezon izleyin birakin.

ateist ülkücüler

ulkuculerin bir cogu cahil adamlardir o yuzden hayat hakkinda cok iddiali bir ideolojileri oldugu soylenemez, ama ateistlik olmaz onlarda, sonucta bilgi seviyesi dustukce fanatik islamcilik artar.

ulusözlük temasının yazma hevesini öldürmesi

kendimi yazarken sanki mor catinin memur sekreteri gibi hissediyorum, ustune bir de sacma sapan nedenlerden dolayi entryler silinince adam iyice cildiriyor, insallah bu silinmez.

sigara yaktıran şarkılar

kafam güzelken her hangi bir şarkıda sigara zaten yakıyorum ama illa bir tane söyleyeceksem One Love, U2

en kusursuz erkek profili

öyle bir şey yok.

hocaya ödev verdiğini hatırlatan öğrenci

Genelde en onde otururlar, kesinlikle sivilcelidirler, hatta sivilceler artık kendiliğinden patlamaya başlamıştır. ÖSS de başarısız olurlar.

yaran facebook iletileri

Xxx is yarın izmir:)

babanın mesleğine göre bölüm tercih etmek

Doktorlarda bu olay bir gelenek olarak görülür.

vize zamanı arkadaş olduğunu hatırlayan piç

Kopya çekmeyi bilmeyendir.

sözlükteki online kişi sayısının yalan olması

incilerdedirler..

idam sehpasında söylenecek sözler

Sigara alabilirmiyim?

başarılı bir ülkücü olmak isteyenlere tavsiyeler

siyah takım elbiseniz olsun, çorapları beyaz almayı unutmayın, ayakkabılar sivri uçlu, yumurta topuklu olacak, üstüne basılarak yürünecek.

uludağ sözlük ten 2 erkekle seviştim

hani marjinal bizdik?