entry'ler (46)

fringe

o deyilde eğer Peter abimiz aslında ben yoğum diyosa Walter amcamızın torunu nasıl peydahlanmış oluyo?

norveç teki saldırganın wow oynaması

acaba bu bütün wow'cuları potansiyel birer terörist yapar mı?

norveç teki saldırganın wow oynaması

Facebook sayfasında oynadığı oyunlar kısmında yazdığı söyleniyor.(bkz: http://www.haberturk.com/...-norvecin-11-eylulu-video)

gelmiş geçmiş en iyi bilgisayar oyunu

(bkz: Wow) dikkat bağımlı yapar

en çok küfür yiyen eşyalar

Televizyon kumandası olsa gerek çekmedimi tuşu basmadımı adamı intiharın eşiğine getirir.*

4 yıl sonra iktidarız

asıl demek istediği ben 4 yıl daha bu koltuğu kimseye vermem, yoksa o da biliyor iktidar olamayacağını kendisinden önceki chp başkanları gibi

yüzde 49 90

Adamın evdeki karısından şüphe etmesine sebep olacak oy oranıdır.*

muhalefet dümdüz olmuştur

Yılmaz Özdil abimizin kendi ağzından kabul ettiği, Ak partinin başarısını kabullenmek zorunda kaldığı önermedir.

bir türlü elden gidemeyen laiklik

bu laiklik ne biçim bişeymiş arkadaş yahu don araya kaçar gibi durmadan kendini hissettiriyo.

imamı aldatmaya yönelik hareketler

imam osurursa cemaat sıçar.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

stin- englishman in newyork.

kenan sofuoğlu şakirt mi sorunsalı

Bir müslüman olarak hassasiyetlerine dikkat ediyor, gayet normal bir şey bir müslümanın haram para yememesi için şakirt olması gerekmez, bu her müslümanın uyması gereken en tabi bir kural...

kemal kılıçdaroğlu nun oy kullanamaması

Referandumda evet çıkmasına sebebiyet veren olay zira gandi Kemal oyunu kullansaydı hayırlar şahlanacaktı*

4 ağustos 2010 fenerbahçe young boys maçı

Fenerbahçenin kaybederek zoru başardığı maç.

sonuna aq yazılabilecek filmler

(bkz: memento)

siftinmek

oyalanmak fiilinin yetersiz kaldığı yerde devreye girer ve hiçbirşey yapmama anlamına gelir en saf haliyle, pratikte vaktini elle tutulur birşey yapmadan geçiren insana da siftinip durma denir.
-gonyalı yada konyalı değilim. made in apocum

pardus

son sürümüyle hakikaten windows'a ciddi bir alternatif olduğunu kanıtlamış olan linux tabanlı Tubitak tarafından geliştirilen milli işletim sistemimiz. insana kendisinden bir parça gibi geliyor deneyin kurun çok sevdim ben bunu pardusum benim *

türkiye de en çok tüketilen şey

(bkz: zaman)

ttnet in 8 mbit yalanı

hızının yanında sürekli gidip gelmesi insanı çıldırma noktasına getirir.

killing loneliness

him'in on nümera şarkısıdır...