bugün

entry'ler (51)

kalan kalır

He he anladim premium kullaniyorsun bravo.

taksicinin 300 tl dolandırması

taksici dolandırmasa da 40 lira ödeyeceğin için 260 lira dolandırılmışsın. abartma aq.

galericiden araba alınmaz safsatası

(bkz: genç galericiler rahatsız)

binalı yıldırımın artık intihar önlememesi

nedense son zamanlarda binalı yıldırım beyefendinin artık intihar girişimi önlememesi durumudur. denk mi gelmiyor yoksa geliyor da kim uğraşıcak amk diyip geçiyor mu bilinmez.

satrançta at mı fil mi daha değerli

Oyunun basi ortasinda tas atlama ozelliginden dolayi at, oyun sonlarinda bos alanda daha etkili oldugundan fil. Oyun sonuna fil cifti ile girmek ciddi avantajdir.

uzaya çıkma yöntemleri

(bkz: yaman şakacısın delikanlı)

büro personeli ilanı için sekiz sertifika istemek

ise alacaklari kisi de baya suredir issizmis. Bu kadar sertifika toplayacak vakti bulmus.

işsiz mühendis olmaması

a101 de kasiyerlik, fırında kürekcilik, dominosta kuryelik yapınca işsiz mühendis kalmıyor haliyle. benim de çiğköftecim olsa, kurye öğretmen yerine mühendis olsun isterdim.

korkmuş eşek atı geçer

korku duygusunun bünyede yarattığı etkiler neticesinde yaşanan fiziksel güç artışını ifade eden atasözümüz.

sportmen

ben de bunu bir şeyin kafasına benzetiyorum ama görsel eklemeyi uygun bulmuyorum.

en son alınan iltifat

maşallah sağlıklı doğmus.

evet, sonrasında hiç iltifat almadım.

5 dakikaya ordayım deyip 1 saate gelen göt arkadaş

1 saat sonra gelse bile sizi orada bulacağına güvenerek acele etmeyen arkadaştır. size yeterince saygı duymuyordur. haber vermeden uzaklaşıp aradıktan sonra siktiri çekmek icap eder. hatta mümkünse az bi işim çıktı, geleceğim, geliyorum, geldim diyerek bir saat oyaladıktan sonra çekmek daha makul gibi.

sözlük yazarlarının helikopterleri

sözlük yazarlarının sahip olduğu helikopterler.

maalesef başlığın bugüne dek açılmamış olması sözlüğün içler acısı halini gözler önüne seriyor. bir helikoptere fotoğraf çekecek kadar yakınlaştığım an editlemek üzere dursun burada.

kitap yazsanız son cümleniz ne olurdu

kitap bitmiştir. beğenmeyeyin amına koyayım.

şu an dinlenen şarkının en güzel cümlesi

I don't wanna fall in love, If you don't wanna try.

yazarların favori orta çağ silahı

meme. öyle sanıyorum ki o zamanlar da etkili bir silahtı.

hiç makyajınız yokken hoşlanılan beyle karşılaşmak

eğer sizi tanıdıysa ortada çok ciddi bir sorun yoktur.

sözlüğün artık eski tadını vermemesi

sözlük tat vermiyor diyen, nasıl bir tat beklediğini söylesin.

kadınları çekici yapan detaylar

üç haneli iq.

84parcayemektakimi

ikinci entryin olayım dedim.