bugün

Benim yazdığım bir kitap var ve son cümlesi;

"Leyla başını alıp gitmiştir, leylalar başını hep alıp gider zaten. Mecnun meftun olmuştur aşkına, mecnunlar hep meftun olurlar zaten."
cümle değil de youtube linki koyardım. çok yaratıcıyımdır.
.. ve panayır şehirden gider.
Bitti rüya...
Allah a emanet olun. *
Öldü yenilmedi.
Herkese merhb bn orknn bi kitabın daha sonuna geldik.
Beni unutma. Kitap değil belki ama hikayemin son cümlesi olurdu, belki de olmuştur.
Ve bir romanın daha son sayfası kapanır.
Bir zamanlar "seni seviyorum" diyen insanlar toz bulutu misali ortadan kaybolmuşsa ve "sensiz yapamam" diyen insanlar belli bir süre sonra başkalarıyla yapabiliyorsa yatın uyuyun; zaman beklemez, giden geri gelmez.
Edebi bir cümle kasayım derken beyni patladı ve cümlesizler arasına adını yazdırdı..
görmediğin bir prensese aşık olmanın bedeli rüyalarında uçurumdan düşmeye benzer.
biten bir hikaye her zaman bitmiş değildir..............
Her son bir başlangıç derler; henüz her şey yeni başlıyor.
dağılın lan.

macera bitmiş daha ne bakıyorsunuz gidin işinize gücünüze haydi.
Bağlamdan kopmamak için aşağıda yazılmış örneği de ekliyorum. "Hepsi sizin olsun" diye bitirebilirdim.

"Ben keyif aramıyorum. Tanrı'yı istiyorum, şiir istiyorum, gerçek tehlike istiyorum, özgürlük istiyorum, iyilik istiyorum. Günah istiyorum."
"Aslında," dedi Mustafa Mond, "siz mutsuz olma hakkı istiyorsunuz."
"Öyle olsun," dedi Vahşi meydan okurcasına, "mutsuz olma hakkını istiyorum."
"Eklemek gerekirse, ihtiyarlama, çirkinleşme ve iktidarsız kalma hakkını da istiyorsunuz; frengi ve kansere yakalanma haklarını, açlıktan nefesi kokma hakkını, sefil olma hakkını, sürekli yarın ne olacak korkusu içinde yaşama hakkını, tifoya yakalanma hakkını ve her türden ağza alınmaz acıyla işkence çekerek yaşama hakkını da istiyorsunuz."
Uzun bir sessizlik oldu.
Sonunda Vahşi, "Hepsini istiyorum," dedi.
Mustafa Mond omuzlarını silkti. "Hepsi sizin olsun," dedi.
Gözlerini kapat ve neyi kaybettiğini hatırla.
Dört tane yazdım zaten. Sonuncunun son cümlesi şöyle:
"Bekleyecekti..."

(bkz: mavi orkide romanı)
Tavsiye edilen raf satış fiyati: 25 ₺
'Bu da böyle bir anımdır.'

Deneme falan yazarsam demek ki...
...dibe tırmanıştı bu. Başarmanın hiç, ulaşmanın pek mümkün olmadığı mevzu...
.... ve onu sikerek öldürdükten sonra duvarda asılı ceketini alıp gecenin puslu karanlığına doğru kayboldu.
... ve cehennemde sonsuza kadar mutlu yaşadılar.
içimde kalmıştı söyleyeyim dedim.
Kitapla ilgili bisey olurdu ne sacma sapan sorular bunlar.