bugün

entry'ler (65)

uykuya dalmakta zorluk

Uyku abnesi icin maskeye döndükten sonra düzenli uykum geri geldi.

beyaz peynirli yumurta

Ben zenginim pis fakirler gibi yemem onu.. grevyer peynirli bildircim yumurtali olursa anca.

ahmet kaya ya çatal fırlatan şerefsizler

yav adam Türkiye asigidir fakat sol görüslü pkk senpatizmanidir. Milatan demiyorum senpatizman

namazinda niyazinda ayten

sacmalama ayten.

genetiği değiştirilmiş bebeklerin doğması

genetik degisirse insan degisir, 3 nesil sonra yecuc mecuc hayirli olsun

solcuların bilim ve tekniğe katkıları

valla sag görüslüde olsam bir gercek varki sol olmasa ne sanat olur nede sanatci.

dudak nemlendiricisi kullanan erkek

valla almanya sogugunu bilmeyenlerin elestirdigi konudur.. almanyada eksi 15 olunca dudaklarin catlamamasi icin coluk cocuk dede annene yedi ceddin kullandigi seydir

mars a inen uzay aracında 1 3 mp kamera olması

3 mb olacakkki detaylari herkes görmesin.

izmir in antik çağda da bok kokması

izmir bok kokusunun algilanamasida bir aliskanligin belirtisidir.. 1990 da asker olan abim ilk izmire tepeden otobüsle inerken bok kokusunun izmir hakkinda tek akilda kalan özelligidir derdi

biz neden marsa gidemiyoruz

marsa gitmek ne kazandirir? Insanlik aclik ile imtihani birmedikce.

ya anneni sileceksin ya beni diyen kadın

benimi seviyon ali bakkalimi diyen kizin ablasidir.. ablasindan akil almistir s... le bilir

kalbinin girişinde bir yazı olsaydı bu ne olurdu

Allah hak, gerisi yalan

poşetlerin paralı olması

Poset cay icecem oda depozitolumu?

9 cm penise sahip olan aşırı yakışıklı erkek

kan yeterli pompalandigindan göbege carpan bir etkisi vardir..

ben yatıyorum sözlük bir şey diyor musun

yat zibar, alkol alma dedim sana yatarken.

köpegin burnuna osuran adam

Alman bir is arkasim var, domuz burnu yedikten bir süre sonra köpeginin burnuna dogru osurmus. Köpek öyle bir koku almis ki, hayvan kusmus. köpeklerde kusarmi acaba?

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

dolmusta, arkadan vermiyen varmi?

küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler

arkanda bagiran bir bayan, beyfendi, beyfendiiiii

banka faizinin neden günah olduğunu anlayamamak

firinci faiz ile firin acar, unu alir suyu alie maya vs vs ve maliyeti belirler. maliyet 1 liradir ve bunun icine aldigi faizide koyunca 1 lira 30 kurus olur 50 kurusta kar koyar netice olarak 1,30 kurusa alacagiz ekmegi, 1,80 kurusa aliriz.. firincinin faizini biz öderiz ki bu genele yayilinca herseyde faiz farki olur bankalar kazanirken halk eflasyon denilen bela ile dertlenir.

türklerin ırkçı tutumu yüzünden pkklı olmak

Türklük ile sünni islamin zoruna gidilmesinden sebeb olusan cenabet bir durumdur. pkk olunmaz pkk dogulurda denilebilir.