bugün

Bizi kendi tecrübeleri ile bilgilendirden bir abla. On ikinci nesil yazar.
(#40663731)
edep haya kalmamış yazarımsı.
sabah sabah yardırıyor bakalım nereye kadar gidecek? namazla niyazla hiç işinin olmadığı belli. daha çok genital hadiseler. sabah ereksiyonu tez geçer umarım.

gelmiş ama pek de hoş gelmemiş 12. nesil libido.
Geceleri orospu gündüzleri bilgi veren yazardır.
3. Ayten gelmesin ama işin rengi değişir.
Ayten git buradan.
(bkz: saçmalama ayten)
''yuh amk bi de bu çıktı'' dedirten yazar!

kendisinin trollük peşinde olan bir erkek olduğunu, hatta bu sözlüğe hiç de yabancı olmayıp, eski yazarlardan biri olduğunu düşünüyorum.
Bir kedicik gördüm sanki!
Hayırlı uğurlu olsun sözlüğe!
Genelev artıkları başlığım altına gelmiş konuşuyor.

Hayranlarımı müstesna tutuyorum. Hepsini bir gün cuma namazı çıkışına mütakiben evime davet edeceğim.
Sözlüğümüzün kaşar hatunlar ve azgın harun abiler premier ligine gelen yeni transfer. Her ne kadar lige yeni katılsa da sanki evveliyatı varmış gibi bir havası var.

Bu sezon çok kanlı maçlar olacak gibi sözlük. Hadi hayırlısı. Yolun bir birinizin saçını başını. iyi olan kazansın.
Her santiminizi yerim arkadaşlar teşekkürler.
Öğle namazını kılıp geliyorum.
Hayat bilgisi dersine atanan yeni hocaymış. Biyolojiye de girecekmiş. Hayırlısı.
kalemi, sözlüğün eskilerinden .rosbu ayten gibi kokuyor. bilgi ve tecrübesi yüksek harun abi.
Görünüşe bakılırsa nick troll e benziyor. Sizi yerim ama namazı kılıp geliyorum sözü trollistan köylerinden kopmuş gelmiş istihbaratını doğruluyor.
sacmalama ayten.
Bir sen eksiktin, sayende Sözlük umumhaneye evrilmiş olur artık. Haa sen özel evinden hizmet veriyormuşsun pardon yanılmışız. ilk akşam zallı davet et de hiç olmazsa meşhur olursunuz birlikte. Ulu sözlük kârhânesi diye sinema filmi bile çevirirsiniz yakında. Malum o bi taraftan sen bi taraftan para basar durursunuz habire. Basmadan bastırmadan para yok.
Süratle tekrar çaylak olmayı başarabilmiş östrojenik yazar.
namazı ne ara kılıyorsa artık.
Yüzde yüz harundur.
çaylağa düşeceği günü dört gözle beklediğim yazardır. ateşiyle neronu geçmiştir.
görsel
Erkektir.
butun trollerin nick6 ni boyle doldurmak zorundamisiniz lan.bizimkiler bombos. zaten caylak yiyecek..
yaptığı trollerin hiç birinin Güldürmediği
her geçen gün daha da gerizekalı olduğuna inandığım
kız olduğuna yüzde yüz inanmadığım
sözlüğün seviyesini magmaya indiren
yakında çaylak olacak yazar.
kalemi kuvvetli bir götoş yazar, evet..