entry'ler (8)

2 5 milyar maaş benim mazotuma yetmez

6.0 W12 motor olacak sonra desin öyle, ki bir ay da çok çok şehir içi 200KM yaptı diyelim 6.0 W12 motor 25.lt yakıyor etti sana 50LT.

50*5 = 250TL.

Kadın filo çalıştırıyor heralde amk.

bayisimsizx

inci Sözlük yazarıdır eskiden Bölüm Modu ve Co-Mod olarak görev almıştır.
Adamın Dibidir

tayip erdoğanın devleti yıkacağı gerçeği

ileri görüşlü olan bi abimiz vardır, genelde siyaset ve iddia tahminleri ile ünlü. Dedim nolcak bu ülkenin hali.

Dedi ki "kör oldum amk"

ateist erkek müslüman kız aşkı

Mutlu başlayıp kimsenin ideolojileri yada görüşleri değişmediği taktirde yarra yiyen ilişkidir.

kafa izni

Psikoloğa git ve "Hayattan zevk almıyorum sürekli işe gidip geliyorum" diyorsunuz efenim ve 90 Gün ücretli raporunuz hazır.

ben bu mektubu vladimir putine yazdım

Sevgili Tayyip ;

Kalbimi çok kırdığını bilmeni isterim, ne yazık ki bu acı ile senle daha beraber kalamam...

Ayrıca seni Obama ile görmüşler eğer bu doğru ise zaten sen benden önce gitmişsindir.

Bir zamanlar sevdiğin

Vladmir..

12 yaşındaki kızla buluşmak isteyen sapık

Hani diyorsunuz ya eğitim her şeyi çözemez diye , aslında bal gibi de çözer.
Küçük yaştan bize söylenen şeyleri hatırladınız mı ? "Yabancılarla konuşma" vs. işte bunun erimesini görüyoruz bu resimde , lütfen sinirlenmeyin kızı suçlamadım daha 12 yaşında ne yapması gerektiğini elbet bilmiyor burada ailenin kontrolsüzlüğü görülüyor.

Ve küçük yaşta biz erkeklere (ve elbette kızlarımıza) kadına, erkeğe, büyüğe, yaşlıya, abiye, ablaya saygıyı öğretmeliyiz neyin yanlış olduğunu söylemeliyiz ancak yasaklamamalıyız.

makyaj yapmayan kız

Vardı öyle bir arkadaş sabah güneş kremi sürüp geliyorum ne makyajı derdi , öyle krem varsa bizde bulalım iyi satarız kendi kendine rimel süren krem lan.