bugün

entry'ler (52)

kelime oyunlarıyla atatürk e hakaret eden zihniyet

siz atalarınıza küfredecek kadar nankör insanlarsınız. küfrederek sadece atana değil kendine de saygısızlık yapıyosun. küfür herkese edilmez. böyle bi adama küfür yakışmaz. ama siz sevmediğiniz insana illa ki küfrederek öfkenizi tatmin etmeye çalışan insanlarsınız. hiç bir duygunuzu küfürsüz dile getiremez olmuşsunuz. böyle bir insana, atana saygı göstermek gerekir. ama siz bunu bile yapamıyosanız yazık size.

insan insanı siker mi la

krdş bu dünyada eşek sikildi.

ölmek isteyen birine söylenecekler

aga ölmek istiyosa ne diyim keyfi bilir.

dinler dalga geçilemez değildir

yasak değil ama dalga geçmek saygısızlıktır ve insan olup neye saygı gösterip göstermeyeceğini bilmiyosa bi durup düşünsün derim.

30 temmuz 2015 adana depremi

deprem değildi o yıkılan hayallerimdi... seri eksileyelim.

babet çorabı giyen erkeğin biraz şey olması

erkek kız fark etmez görüntü kötü. çok.

uludağ sözlük ten islam ı söküp atacağız

sözlükte hesabınızın olması için dininizin önemi yok. islam sözlüğü geriletmiyor. aksine sizin bu düşünceniz yobazlıktır, geriletir.

29 temmuz2016 greawraimcalhawi nin çok kızması

2016 diyosun.

adil olan tek şey

adil olan bir şey yok sanırım.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

evdeki saat - mutfaklarda Gencebay dinlerken.

ben bu yazıyı kürtlere yazdım

yazıyı da böleyim mi.

türk kızlarına sorulmayacak sorular

regl misin?

herkesten nefret ediyorum

etme. hala iyi insanlar var elbet karşınıza çıkmayan.

genç olmasına rağmen hayatı sevmeyen insan

üzülürüm onun adına. ileride geçmişine döndüğünde bi hiçle karşılaşacaktır büyük olasılıkla. genciz olum. gezicez yiyip içicez pişman olucaz hata yapıcaz gülücez sabahlara kadar ağlıycaz... hissedebilmek güzel şey. dönüp baktığında tebessüm ettirir insana. zor değil. sevdiğin şeyleri yap. merakının peşinden git. saygılı ol, sev. dışarı çıktığında insanlara gülümse. seviyosan ağla... ne kadar zorluk çekersen çek ne kadar rahat yaşarsan yaşa bu senin hayatın ve senin zihnin. dert de senin mutluluklarda. başkalarını memnun etmek için yaşamıyosun. tadını çıkar. bi kere yaşayacaksın.her şeyi sen kafanda güzelleştirirsin.

sigaraya başlamayı düşünüyorum

seviyosanız için arkadaşlar...

sohbeti bitiren cevaplar

iyi.
entry burda.

sonuna amk yazılabilecek atasözleri ve deyimler

pireyi deve yapma amk.

erken uyanmak

en sevdiğim olay... tabii uykumu almışsam.

günümüz insanlarının en büyük sorunu

saygıdır. insanlara fikirlerine seçimlerine saygı gösteremez olduk.

sözlük yazarlarını mutlu eden şeyler

yolda tanımadığım insana gülümsediğimde onun da gülümsemesi. gerçi küçük bir şey sayılmaz ama.