bugün

Evet efendim dinler dalga geçilemez değildir, dinlerin ontoloji ve idealar varken, hiçbir kutsallıkları da yoktur.
Saygı duyulmalıdır. Buda dalga geçilemez olduğunu gösterir.
dinsizlik inançsızlıkla geçilebiliyorsa neden olmasındır. saygı göstermeyen haketmez.
yanlıştır.

sonra insanlar geçmişinle dalga geçirirse "ama ben hödö hödö fikir özgürlüğü bik bik yapmayın".
Ya varya şöyle adamları görünce şeriat istiyorum. Ateistin şeriatta yaşam hakkı bile yok. Şirk koşmadığı sürece (teslis vb) 4 kitAba mensub olanlara müsamaha vardır. Ama ateiste şirke cine şeytana tapana önce anlatılır kafası basmıyorsa idam edilir.
bazı gerizekalılara din diyince akıllarına sadece islam geliyor. ulan malak hristiyanlıkta var yahudilikte var. sen gelip müslümana islama laf edersen anana bacına küfürü yersin milleti de günaha sokarsın.
Şeriat dediğiniz için dinlerden daha çok nefret ettik. Sizler, ateistlerle dalga geçtîğinizi sanırken! Hadi şunu bunu açıklayın ateistler denirken! Varya bütün dinler yok olsun istiyorum! Hepsi de, iğrençliğin resmidir. Toz olun! Bitecek artık günler. Hepiniz dinci zulmün adısınız !
islam dahil hiçbirinin ayrıcalığı da yoktur. Evet efendim.
Kesinlikle katılmadığımdır. Dalga geçilemez arkadaşım. Biraz saygı. Eleştirebilirsin, üslubuna uygun tartışabilirsin de. Fakat dalga geçemezsin.
yasak değil ama dalga geçmek saygısızlıktır ve insan olup neye saygı gösterip göstermeyeceğini bilmiyosa bi durup düşünsün derim.
Dinlerle dalga gecmek Allaha şirk koşmaktir..
Inanmayan icin onemli olmayan bu durumun inanan icin ne denli onemli oldugunu bilen kesim her daim vardir..