bugün

entry'ler (22)

gecenin sözü

Platonik aşık olmak zor ama daha da zoru onun geceye başkasıyla girdiğini bilerek yeniden uyumak sanırım.

eylül cansın

Gencecik insnaları intihar etmeye zorlayan bir halk,bir mahhalle,bir aile olmuşuz. "Yapamadım,yaptırmadılar" diye yakınan bir insan.

tutunamayanlar

Siz hiç bir kitabı özlediniz mi? işte bu kitap özleniyor!

sözlük yazarlarının itirafları

Sözlük bir kız görüyorum, bir daha görürsem konuşucam diyorum, göremiyorum. Yılmıyorum arıyorum bulamıyorum. Sonra bir kız görüyorum. Arıyorum ama ayrı şehirlerde yaşadığımızı öğreniyorum. Ben de bir sorun mu var acaba ?

ücretsiz olması gereken şeyler

Ulaşım. Çok para gidiyor olum!

kadir mısıroğlu

Amerika'da hergün 150 kişinin mülükan olduğunu ve Avrupa'da ise aydın kafaların müslüman olduğunu savunan kişi.

ilişkiyi bitiren olaylar

Sevgilinin sana söylemeden, seni akrabasıyla tanıştırması olabilir.

maden kapatamıyoruz araya 50 kişi sokuyorlar

Bir hükümetin, bir bakanının ne kadar aciz duruma, vasıfsız hale düşebileceğinin kanıtı olan söz. Adamların sadece tabanı değil kendileri de salak. işte bunlar hep paralel.

30 ekim 2014 panathinaikos fenerbahçe ülker maçı

Pananın üçlük yüzdesi sadece euroleague için değil, dünya basket bolu için bile sıradışı. Adamlar utanmasa bacak arasından üçlük atacakalar,

21 ekim 2014 as roma bayern münih maçı

Bir şeyi de tadında bırakın. Arkadaş deplasmanda 5 gol nedir.

21 ekim 2014 as roma bayern münih maçı

Guardiola'nın oynadığı oyunun adını bilen var mı?

dünyanın küçük olduğunun anlaşıldığı an

iki kız arkadaşınla 10 saniye arayla karşılaşmak.

reaksiyon

3. bölümüyle yine pekbir şey açıklamdan kafaları karıştırmayı başarmıştır. Kafalar karıştı diyorum çünkü hala amirimin iyi adam çıkıp ülkeyi kurtarmasını diliyorum.

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün yine onu kandırıyorum gibi hissettim. Çünkü eninde sonunda ayrılıcaz ama ben ona ümit vermeye devam ediyorum. Başlarda her şey intikam almak içindi ama artık o isteğim de kalmadı. Çok karasızım sözlük. Pislik birisiyim galiba.

sahiplenmek duygusunun yan etkileri

Kaybettikten, ayrıldıktan, sonra yaşanan içler acısı durum en büyük yan etkisidir. O yüzden ya bağlanmayın ya da doğru tercih yapın.

sözlük yazarlarının whatsapp durumları

Fee fi foo.

labirent ölümcül kaçış

Aksiyonu iyi, kurgusu iyi ama o sarışın reyisin oyunculuğunun berbat ve çok abartılı olduğu film. Sonu merak ettirecek şekilde bitiyor ama bu ergen filmi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

gecenin şiiri

Yağmurlu, karlı, açık gecelerin şiiri; Göğe Bakma Durağı.

hem çalışkan hem zeki hem kültürlü hem güzel kadın

Hayatımın kadını olacaktır, öyle birisi varsa.

izmir

Yaklaşık bir ayımın geçtiği ve hayatımın da geçmesini istediğim güzide şehrimiz. Türkiye'den sıkıldıysanız en çabuk çözüm izmir'e gitmektir.