bugün

çok iyi bir film *

labirent ölümcül kaçış izlemeyen var mı ?
deney miş beyler labirent den kaçıyorlar
şimdi izlemenize gerek kalmadı
izlenilesi film.
devam filminin heyecanla beklenildigi siradisi bi film.
Aksiyonu iyi, kurgusu iyi ama o sarışın reyisin oyunculuğunun berbat ve çok abartılı olduğu film. Sonu merak ettirecek şekilde bitiyor ama bu ergen filmi olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Son zamanlarda izlediğim güzel ve kaliteli filmlerden biri. izlenmesi gereken bir film kaciranlar veya izlemek isteyenler icin http://www.filmionlineizl...the-maze-runner-izle.html
10 kisiyle izledigim film. Sadece biz vardik. Sinemayi kapatmis gibi. Gise yapmadi anlasilan..
Açlık oyunlarından sonra, sanki ayni konu farkli karakterleri konu almis gibi senaryo kurgu gorseller...
yalnız anlamadığım alby oraya ilk gönderilen çocuk ve muhtemelen 1 ay ya da 2 ay gibi bir süre tek takıldı mekanda.
Nasıl hayatta kaldı o labirentte olan biteni hic merak edip girmedi mi?
Girdiysede ölmedi mi ilginc.
''açlık oyunları'' adlı filmden 10 hatta 100 kat daha iyi bir aksiyon filmi. anlatılmak istenen düşünceler, izleyiciyi kasmadan direkt olarak verilmiş. efektler, oyuncular, çizimler bir harika! şöyle gece gece bir film izlesem sıkılmadan, uçmalı kaçmalı falan olsun diyorsanız eğer.. tavsiye edebileceğim bir film. sıkılmayacağınıza eminim.
ikinci film alev deneyleridir.kitaptan uyarlama bi film zaten 2015 agustos da geliyor ikinci film.
Normalde bir kitabin once kendisini okur sonra filmini izlerim ama bunun once filmini izledim. O kadar hosuma gittiki kitaplarinida okumam gerektigini dusundum. iyikide dusunmusum. Harika bir kitap kesinlikle okumalisiniz.
tek kelime ile muhteşem bir film.
2. Filmi 18 Ağustosta çıkıcak muhteşem film ayrıca 4 kitaplık bir seriside bulunmakta
Kesinlikle bir ergen filmi değildir. Kitapları kesin okunmalı. Aynı zamanda açlık oyunlarıyla benzer yanlarının olması yanında tamamen zıtlar tavsiye ederim kesin izlenmeli aynı zamanda ikinci filmine sayılı günler kalan seri
aksiyonu gerilimi fazla film.
lakin...
aklımda deli sorular var!!?
kopukluk çok fazla.
deney yapıyorsun da sorun ne?
daha ne olduğunu anlayamadın.
kadın sen virüsten nasıl kurtuldun da o kadar sistemi nasıl kurdun?
dur bakalım ne olacak?
asıl duvar kafamızda diyip fen bilimlerine felsefe mi katayım acaba?
Sonunun beni fazlasıyla şaşırttığı macera filmidir. Kesinlikle tavsiye edilir.
izlenilmesini fiziksel şiddetle tavsiye ederim.Son yıllarda Çıkan absürt yapımlar arasında bu kendinden iyi bir şekilde bahsettirmiştir.
filmden ziyade önce kitap serisinin okunmasını tavsiye ederim. filmde eksik noktalar vardı kitaba göre. tabii yine de film de güzel.

ben kitabın kurgusunu çok beğenmiştim.
seri 5 kitaptan oluşuyor ve çok akıcı ilerliyor.
sevmiştim ve eleştirilerin aksine ergence gelmemişti bana.

güzel bir distopik kitap serisi olan labirent'in ilk kitabıdır ölümcül kaçış. tüm seriyi okuyun, güzeldi.
filmin ikinci serisi daha bir güzeldi. son seri 2018 ocakta vizyona girecek 2 bölümden oluşacak.