bugün

entry'ler (18)

20 yaş dişi

ara sıra bana da uğrayan, çok iyi acı veren ve de bir türlü çıkmak bilmeyen dişlerdir. çenenizi bile esir alabiliyorlar.

dünyanın en saçma sorusu

Geldin mi? diye sorulduğunda, yok daha yoldayım cevabı vermek de saçma gelebilir.

nepal depreminde kendini güvenli işaretlemek

ne olduğunu anlamaya bile üşendiğim şeydir.

sol memesini aldıran kominist kız

yanlış göğsünü aldırdığı için de sağ göğsünü yerinden söktürüp sol tarafa diktirebilecek kızdır.

siyah noktaları sıkmak

Nasıl bir eylemdir bu? neden sıkıyorsun arkadaşım derdin ne? doğal yollara başvursan ya oh miss. sıkma.

alarm çalmadan hemen önce uyanmak

ve ardından kurduğun alarmı, hatta alarmları kapatmak.

uykuya dalabilmek için yapılabilecekler

televizyonu açın ve koltuğa/yatağa uzanın mümkünse ilginizi çok çekmeyen bi kanalda durun..faydası olabilir. ya da kardeşinize veya anne babanıza uyuyormuş numarası yapın, birisi sizi o hade görünceye kadar zaten uyuyakalmış olcaksınız..ha bi de 31den sonra da güzel uyku çekiliyomuş -.^

merve aydın

Merve aydın..artık kızın adı bile itici geliyo kulağıma..mervelerden nefret etme sebebidir kendisi..hadi merveler demeyeyim..'merve' isminden soğudum hee şalskdjfgh

bir kukuyla mutlu olan canlı

törkiş boy törkiş boy törkiş boy törkiş bo......

yapılmış en aptalca dalgınlık

yemek yerken sol elinde bulunan bi parça ekmek yerine sağ elindeki çatalı ağzına götürmek..

türk kızı vs türk erkeği

'türk' kızı veya erkeği..iki cins insan da türk adı altında laf yemiyor mu..peki ya neden..neden kalıplaştı bu bu kadar bunu açıklayın ya huu

dudu peri

kötülük abidesiydi.. neler çektirdi len kızlarına .. ama içi de bi o kadar pamuktu kadının.. duduyu öldür hakkını yeme.

birini çok özleyip söyleyememek

olum yaşadığmız hayat ne zaman sonlancak bilemezken içimizde kalan bazı şeylerin artık içimizden çıkması ne kadar kötü bi durum olabilir ki.. o yüzden özlediysen söyle hatta git sarıl laskdfjgh şaka şaka sarılma yani abartma..ama özlediğni söylemeyeceksen de özleme be.

sevişmek

iki ruhun birleşmesiyle huzur bulunandır sevişmek..güzel eylemdir..verilebilcek tek tavsiye: sevişin.

dünya yarın yok olsaydı ilk ne yapardınız

Düşünülesi bi soru..ayrıca saçma bi soru..yarın dünya yok olcak ve ilk ne yapcaz öyle mi..bu nasıl sorudur olum böyle. ilk ne yapabiliriz ki anlamadım ben he.. sonucta dünyanın yok olcağnı şimdi öğrendim daha doğrusu yarın yok olcağnı. yarın yok olcaksa ilk yapacağım o şeyi ben ne zaman yapcam..kafamda deli sorular :o

dudakların kuruması

Öpüşün geçer. Yeter ki öpüşün. Sadece öpüşün.

tchibo nasıl okunuyor sorunsalı

teceheibeo... https://www.google.com.tr...&es_sm=0&ie=UTF-8

o hayat benim efsun un vefatı

Yoak be olum.. efsun ölür mü len.. ajda pekkan bile ölür efsun ölmez.