bugün

entry'ler (55)

hep ev de oturan erkek

Parası yoktur.

eski sevgili

Belki binlerce kez birlikte güldüğün, ağladığın yüzlerce kez birlikte uyuduğun her şeyinin olduğu sandığın sevgilinin yabancı olmasıdır. Bir gün yolda yanından geçiyor. Göz göze geliyorsunuz da öyle yürüyüp geçiyorsunuz.

sol hareketi lekeleyen kürtçü hareket

5yıldır Ege Üniversitesinde okuyan biri olarak yazıyorum bunları.
Bu ülkede solcu olmak Ege üniversitesi içerisinde istediği eylem ve yürüyüşü yapıp apo pkk posterlerini asıp dağıtma özgürlüğüne sahip pembe devrim sevdalılarının inandığı kadar içi boş değildir bu düşünce Denizlere haksızlıktır. Bir çok sözde solcu ölen kürt milliyetçisi olsa hepimiz x'iz derdi bugün.
Ülkücüler pkklıları sınıfında basmış diyenler ve pkklılar ülkücüleri basmış diyenlerin kavgasını görüyorum da Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesinin önünden bir kez geçen herkes kimin kime saldırdığını anlayabilir sanıyorum.
O bölgede konuşlanıp onlarca gencecik apolitik kafayı etkileyen ve öğrenci dahi olmayan sözde solculuk naralarıyla dolaşan üniversitemizin göbeğindeki topluluktan bahsediyoruz. Türk milliyetine karşı gelip kürt milliyetçiliği yapan sözde solcuların boyunlarına taktığı siyah şeridler tarafından sol arterleri ezilmiştir kuşkusuz. Ben oradan geçerken sırf fiziksel olarak kürde benzemediğimden nefret dolu bakışlara maruz kalıyorsam orası solculuk yeri değil orası 'faşizmi ezeceğiz' naralarının atıldığı faşist sırtlanlar kümesidir. Bu bir sol-sağ kavgası değildir. Yıllardır o bölgede ihtiva eden öfke nefretin maalesef ki bir kayıp canla vukuğ bulmuş halidir.

şişirilmiş müzik grupları

Nirvana.
Rammstein denmesini çaydanlık şakası sayıyorum.

sinek ısırığının tatlı kaşıntısı

Çorap lastiği izi kaşıntısının tatlılığıyla yarışır.

ilginç iltifatlar

Saçlar çok iyi durmuş çıtçıt mı?

kadın düşmanı kadınlar

güzel ve akıllı kadınları hemcinslerinin %99.9u sevmez açık net.

şenlikname

An itibari ile yine atvde oynanmaktadır.

sigara içerken dumanın göze kaçması

Gözüne,kulağına,burnuna,göbek deliğine bilumum değişik noktalarına kaçsın. Yanındaki içmeyenlerin çektiği çileye göre önemsiz bir hadisedir.

sözlük yazarlarının favori kitap karakterleri

sefiller- jan valjan.

sıçmadan önce soyunan insanlar

bir tulum giyme vakası.

fight club

kim bilir belki red john= patrick jane mentalitesinin asıl sorumlusu film.

aşık olunan ünlüler

tek sevdiğim kumral görsel

adnan oktar sözleri

kedi canını senin.

pis sacli alsancak insani

hergün 'yürüyen adam' la karşılaşma potansiyelindeki kişidir.

gece sözlüğe giren kadın yazarın amacı

erkeklerden pek de farklı değildir.

saniyelik işkenceler

kapıya çarpılan ayak serçe parmağı.

vasfiye teyze

yeter amk artık. tüm muhabbetler vazfiye teyze olmuş kaç gündür bıktık.

bayan yazarların şu an dinledikleri şarkılar

belki kıymet bilmezim.
http://www.youtube.com/watch?v=0LLyDj5ZVR0

yazarların 2014 te ölecek ünlü tahminleri

Erol Büyükburç. Artan yoğurt kabı sendromu sebebiyle .