bugün

aylardır beklenen zirvenin vücuda gelmiş halidir, tarihin 7 temmuz cuma gunu olmasına karar verilmiştir
organizasyon 3-4 kişiden ilerleyip, iyi bir organizasyon olacagı dusunulmektedir
mekan : simdilik nevizade olarak belirlenip, ilerleyen gunlerde acıklanacaktır
organizatorler : spectracef, dopdop, baybars, sally ve elifff

katılmak isteyenlerin bu sahsiyetlere bir mesaj atması rice edilmektedir

onur konugu : parkinson
katılımcılar :

cedric
sally
dopdop
baybars
elifff
apandisit
armyy
kel kor kirpi
fth
spectracef
saldırıcı
riggomortis
eleman
karpuzkabugu
ozsaycan
tucimania
no promise
kacak kelebek
yasak merve
cino_74
kurabiyecanavari

belki gelirim diyenler :

absolut
maksat muhabbet
hidrojen
lock
laz pacino
elma
devedikeni
yogayapanmistiqkedi
killing joke
atan alır spor

edit : uludagsozluk bursa-istanbul macından once oyunculara moral olacak zirvedir, butun istanbul'lu yazarların desteklerini hissedeceklerdir, ayrıca onlar koclardır, içip içip oynarlardır, onlara bi'şey olmazdır*

edit2 : saat olarak 19:30, 20:00 dusunulmektedir, mekan ve saat konusundaki oneriler beklenmektedir

edit3 : karpuzkabugu'na verdigi destekten tesekkurlerimi sunarım*

edit4 : can'ın malesef belli sebeplerden dolayı katılamadıgı, ama kendisi ruhunun bizimle olacagını, ve orada bulunacak herkese can-ı gonulden iyi eglenceler diledigini acıklamıstır
9 temmuza ertelenmesi için dua edilen zirvedir.
çok eğlenceli olacağını düşündüğüm ve şiş var lahmacun ver kebap var buyruuuuundur.
Muhtemelen sözlük tarihinin en eğlenceli zirvelerinen biri olacaktır. Kaçırılmamalıdır.
8 temmuz iyi güzelde hangi saatte dedirten zirvedir.
baybars mı geliyor? canın sagolsun. atan alir spor tek basına gelmesin bari dedigim bir de 7 mi 8 mi 9 mu bi tarih atılsın ondan sonra kesin olarak gelecegim dedirten zirve.
dopdop la rakı tokuşturacağım zirvedir. sabırsızlıkla beklemekteyim.
dopdop'un içimi okuduğu zirvedir. bende bu cuma nevizade'yi sallasak mı zirvesi düşünmüştüm. fakat tarih konusunda sonradan emin olamadım çünkü tv makinesi zirvesi ve maç zirvesinin önünde gümbürtüye gitmesin dedim. talepleri değerlendirelim dediğim zirvedir. haydiii hoooop!
mekan olarak, balıkçılar sokağından girince,nevizadenin girişinde hemen sağdaki çağlar restorant olabilir.
mekanın demgahdan baska biyer olmasının bile dusunulmemesi gereken zirve.
rakı?
fasıl?

aa ben!

saat çok erken olmazsa başından sonuna dek iştirak edeceğim zirvedir. yalnız hızlı içerimdir, öyle saatte bir duble içecekseniz çalışın da gelindir. *
bütün erteletme çabalarıma rağmen sonunda kendim ikna olmuş olup katılacağım zirvedir.
ertesi günki maç yalan olucaktır.yenilirsek sizden bilicez haberiniz olsun.
sakın neden yenildiniz demeyin sonra,bursa a milli hava yapıcak şimdi*
bir aksilik çıkmazsa tabak kıracağım,ceket yakacağım zirvedir. kendi dansözümü getirip "al sözlük,eğlen eğlenebildiğine ulan" demek istediğim zirvedir aynı zamanda da.
rezervasyon yapılırsa istiklal üzerinde yürürken sağda kalan gazeteciler lokali olabilir.ki yerinde oturup çalan, çiçek pasajı ekolündeki para koparmak için adamın kulağına klarnet sokan tipteki yerlerden uzak, kaliteli bir fasıl grubunun oradaki varlığından haberdarım.
sevgili organizatörlerimize " arkadaş getirme şansımız var mı? " sorusunu yöneltmek istediğim zirvedir. lakin uludağ sözlük forum olmasın' dır. ne yapsak bilmem ki?' dir.
şimdiden heyecanlandığım zirvedir.calışmalar başlamıştır kısmetse her şey çok güzel olacaktır.
off off diye iç çektigim zirvedir. nevizadedir benim mekanımdır. ancak benim büyük ihtimal cok üzülerek katılamayacagım zirvedir.
(bkz: msd arasa da istanbula gelebilsem)
(bkz: merck sharp dohme)
nevizade çağlar ile papazı bulmuş olmamdan mütevellit orada olursa gelemeyeceğim zirvedir.ki bugüne kadar hiç bir zirveye gitmemiş bünyem fasıl lafını duyar duymaz hemen sevinçlenmiştir bir de.
o gece ben atina da değilsem kesin fasılda olacağım dediğim zirvedir. *...*.
nerede olduğunu merak ettiğim zirve...yakınsa geliriz
fasıl olmasa bile nev-i zade'de herhangi bir yerde sohbet ortamıda bize yeter dedigim zirve.
yok mu daha gelen dediğim çok eğleneceğimiz zirve.*
yarın mekanlar araştırılıp, yarın akşam tam yeri ve saati bildirilecek olan zirve. mekan tekliflerini adresleriyle ve ya tarifleriyle bildirseniz çokta güzel olur.
mekan önerilerini soylemek için son saatler olan zirvedir, sonra "aman efendim surası vardı, cok iyiydi" denmemesi organizatorler demokratik bir biçimde işlerini yurutmektedirler*
geLmek istediğim zirvedir...adımın zirve davetiyesine yazıLmasını arz ederim *
gaza gelip organizasyonuna bile karıştığım gelebilsemde çıkan aksiliklerden dolayı erken kelkmak zorunda kalabileceğim için içimin yandığı zirvedir