bugün

kafayı mitoz bölünme yle bozmuş mayozu yazmaya takaati kalmayan ikinci nesil yazarımız.
(bkz: sözlükte uçusan sevgi kelebekleri) *

birinci nesil yazar. (bkz: çakma nesil) *
özellikle sinavda verilmis mukemmel cevaplar başlıgı altındaki (#74306) nolu entrysle büyük begenimi kazanmıs*** yazardır.
beşiktaş'lı sözlük yazarı, hoşgelmiş.****
an itibarı ile cantık ve güveç kavramları ile kafası karışmış olan yazarımız kurtarılmak için tarafımdan çalışmalar sürmektedir bu vesileyle entrylerini inceleme fırsatı bulduğum ve eglenmeme sebep olmuş eglenceli sözlük yazarı.
popularitesini sözlükte hızla artıran süper insan**.kendisi bir kelebektir. **.bu aralar belirgin osman (bkz: osman murathanoğlu)krizlerine girmektedir.kendisine allah kolaylık versin demekteyiz.
esasında kendisi bir pıtırcıktır. Güldüğü kadar güldürmesini de iyi bilen, dokunsan sanki kırılacakmış gibi ince ve zarif olan, asla ama asla ona verdiğinizle yetinmeyen her zaman ''başka başka?'' diyen, çok iyi dert dinleyen ve dertlerime analitik düşünme yeteneği ile çözümler getiren dostum, pıtırcığım. (bkz: sevgi yumağı)
ismi tanıdık geldi sanki
sözlükte şimdiye kadar konuştuğum en iyi niyetli yazarlardan. iyi ki tanımışım onu *
windows msn yerine wündows msn yazmayı tercih eden şirin yazarımız.kendisi bakırköy kalabalıgından bayaa rahatsızdır bunun icin onlem almak lazım*. ayrıca psikopatlastiran ilkokul sarkilariadlı entry'siyle gülmemek elde değil*
-girdiği ortama uyum sağlayan,
-girdiği ortamda farkedilen,
-girdiği ortamı şenlendiren,
-iyi kalpli,
-kibirsiz,
-duyarlı,
-sivri dilli olmayan,
-sözlükte okumaktan inanılmaz keyif aldığım,
-kendini iyi ifade eden,
-sevimlilik abidesi yazar.
köpekleri çok seven, bu nedenle msn dışında hiçbir zirvede karşılaşamayacağımız*, her entrysi tek tek okunası, parayla satın alınsa, 3-5 tane daha alınıp sözlüğe üye yapılması gereken, artık msn zirvelerinin vazgeçilmezi, beşiktaşlı sözlük yazarı.
tavla oynamaya meraklı yenilmeyi hazmedebilen bünyeye sahip,kaçak bir kelebektir.tiz zaömanda yenilip tavlanın içerisine hapsedilecektir.tavlanın koltuk altına sığmaması
basket oynadığım için bana trip atan insan *
tamam tamam olayı çarpıttım.ders çalışacaktık ama fikir değiştirip basket oynadık ve aslınada kaçak kelebk de bizleydi o da istatistiksl verilerle uğraşıodu ve baya güzel bi gündü ..
Bir gecelik ömrüm var diye duygu sömürüsü yaparak * sevdirmektedir kendisini *.. Doyasıya ve mutluluk dolu bir gece geçirmesini temenni ettiğim kampanya-başlık kardeşi* hoş sohbet yazar *
sözlüğün en kibar yazarlarındandır, sözlükte bulunmasından ve entrylerini okumaktan mutlu olduğum uuserdir. ayrıca biraz da utangaç bir insandır kendileri zannımca. *
istanbul bionun en seker en geveze en tatlı cadı işte tüm enleri olan bir bacımız
benden başkasının kankası olursan seninde kendiminde canına kıyarım.
(bkz: kendini intahar etmek)*
tarafımdan karar verilmiştir ki kimse onun kadar sevilemez.* * *
uykuyu sevmeyen kelebek, şöyle ki:
yıl:2004, mekan:wunschun evi ve yatağı, saat:07.04
wunsch ossura ossura uyumaktadır, kacak kelebek ortalıkta gezinir:

bi gözü açık bir şekilde wunsch: kacak kelebekcim uyuyamadın mı gel yat yanıma, çok mu yayılmışım?*
kacak kelebek: yok canım, uykumu aldım.
wunsch: hoggmm...
kacak kelebek: sen çapada staj yapsana, buraya çok yakın.
wunsch: haa neaa heaa taam.. hooorr..

kacak kelebek: wunsch nası yendim ama seni tavlada dün gece, ehieihi ay sinir oldun ama.
wunsch: hggmaamm..*

kacak kelebek: wunsch, wuuunschhh!!!!
wunsch: heaa.. ho... noluyo yav bismillahirrahmanirrahim
kacak kelebek: sen burdan okula nası gidiyosun tramvayla mı otobüsle mi?
wunsch: hay tramvayına, kalkıyom a.k. taaammm
kacak kelebek: ehieihhihi

işte böyle güzel bir sabah yaşatmıştır bana kendisi.*
beni kanser eden ama yinede sevdigim ben aleykümselam demeden selam vermeyen genetik uzmanı dna profesörü yazar kardeşim.
copy paste yazisina katildigim yazar.sozluk icin yararli ve gerekli yazar.
nereden kactıgını merak ettiğim kanatlı.
yaklaşık 15 yıldır tanıdığım** sevimli böcük*. ben onun tırtılkenki hallerini bilirim yahu... *
yaşı hakkında yaptığım tahmini küstahlık olarak nitelendiren insan.* halbuki ben iltifat etmiştim. ayrıca bir ara oyunun sonlarına doğru baktığımda total toplamda 15-20 arası bir puana ulaştığını görmüştüm.*
bowling topunu attıktan sonra yerine geçip, oturup, kolasından bir yudum alıp, arkadaşları ile sohbet edip, ayakkabısının bağcığını düzeltip, pasifagresifle birşeyler konuşup daha sonra attığı topun labutlara çarpma anını seyreden (düşünün ne kadar yavaş gidiyor o top), final maçında kendi tuttuğu oyuncuların atışlarından sonra tavana değecek kadar zıplayarak müthiş bir taraftar potansiyelinin olduğunu farkettiğim küçük kelebek. *
güncel Önemli Başlıklar