bugün

söze karşı olan, nişan düğünü bir arada yapmak isteyen çaylak kişisi. aynı aceleci davranışları, çaylaklıktan yazarlığa geçişte de yaşamak isteyen heyecanlı muhterem.
(bkz: no promise yazar olsun kampanyası)
(bkz: no promise amuda kalksın kampanyası)
(bkz: no promise e hadi yazsana kızım kampanyası)
(bkz: no promise e köstek olalım kampanyası)
yazar adayı arkadaşımızın hala çaylak olması buna rağmen şimdiden yazdığı entrylerle kopmama neden olan çaylak.* * *
sonunda çaylaklıktan kurtulup yazar olan, sanki boğulurken son anda uzattığım elle onu derin sulardan çekmişim gibi, "sonunda sana mesaj atabiliyorum *" şeklinde bir mesaj gönderen, ikinci nesil yazar olarak sözlüğe gözlerini açan, hoşgeldin kişisi.
gece gece msn'de yaptığı saçma konuşmalarıyla içtin mi kızım sen kendinde misin dememe neden olmuş yazardır. * * ya senin için ne anlatabilirim ki bilmiyorum. her zaman her kötü anımda sana koştum seninle paylaştım herşeyimi. bana dayandın ben sana dayandım.* iyi ki varsın ve iyi ki benim yanımdasın. kimseye ihtiyacım olmaz sanıyordum bu fani dünyada ama ihtiyacım olan iki üç insandan birisin. * *
bugün bir insan sürüsüne piyaz yapmış insandır.ben böylesini yemedim be dediğim şahıstır, ayrıca önceden bir kısır yapmıştır ki o da superdi. dışarıdan öyle birine benzemiyorsun dediğimde işime gelirse yapıyorum diyen şahıstır.* farklı bir konuya el atmak istiyorum ki no promise 'le yolda yürümek bir hata olabilir. neden derseniz ; başınıza bir iş gelebilir!çünkü yolda ki garip insanların taklidini yapmadan duramıyor söyliyeyim. * yapma bana bunu no promise yapma bea *
(bkz: şansını fazla zorlama)

edit: no promise (ç)
kendisinin çaylak olduğu zamanı tam olarak şey edemediğimden çaylaksın çaylaksın diye alay edememiş yazar olan ben üzüntümü dile getirmek istedim. * ayrıca kendisi bir kaç başlık açıp altına benim nickimi bkz olarak veriyor ona kendi cevabıyla yanıt vermek istiyorum.(#384586 )*
yeniden hoşgelmiş yazar.

(bkz: ben aslında iyi bir insanım)
bildiklerimizin aynı olduğunu düşündüğüm bir yazar,zira hep aynı topiclere entry giriyoruz gibime geldi.
radyo 5'te saat 19.00 sularında BRAIN RICE DEN NO PROMISES bütün uludağ sözlük yazarları için istemiş bizi onure etmiş şahıs. çok duygulandım da yalnız bu şarkıyla biz ne ayak kızım bizi mi kandırıyon? *
tavlada beni yenmedin canım ama kestirip attım napayım ya, ben mağluppp değilimmm diyerek başlamak istediğim yazardır. sevilesidir, canımdır. karga veantika ile tavla oynamış fakat yenilmiş kişi olup yaptığım tezahuratlar gözüne dizine dursun dememi sağlamış yazardır. * geldiği için çok çok sevindiğim, zirve de gülümsemesiyle insanın içini ferahlatmış sevilesi kişilik. * *
tavla zirvesinde tanıştığımız ilk dakikalarda başım ağrıdığı için bana ilaç verme nezaketi gösteren ince düşünceli insan, daha sonrası için benimle ilgili hain emelleri olduğunu çaktırmayan yazar * tavlada hiç belli etmeden ince ince oyunları almaya başladığında anladığım durum karşısında yapılacak fazla birşey yoktu ama insaflı günü olduğundan olsa gerek oyunu son anda bana verebilecek kadar centilmen yazarımız.
şeker kız candy desek.güler yüzlü,az yazan,tanıştığıma memnun olduğum yazar.
neden çaylak olduğu hakkında yorum beklediğimiz yazar. gerekli bir açıklama beklediğimiz ve yanlış anlaşılmadan ibaret olduğunu düşündüğümüz durum ortada olmasından dolayı üzüntümü dile getirmek istediğim yazar.
önceki olayda suçluydun dediğim şimdi ise sen çaylaksan allah'ına kadar çaylağım herkes gözümde çaylak dediğim sosyallikle asosyallik arasındaki ince çizgiyi kavrayamamış olanlara onunla birlikte selam ettiğim yazar. *
an itibariyle çaylak olan,hoşsohbet,tatlı,şirin ablacık...**
yarın doğum günü olan ama önemli bir işimden dolayı kutlamaya ilk defa katılamayacağım yazar. herşeyimi paylaştığım candan öte yazar. çaylaklığın hiçbir zaman ben de kabul değil!sen her zaman sözlükte dikkat çeken , iyi gözlemci, sözlük için yorumlarını açık açık söyleyen yazarsın. en yakın zamanda aramızdasın.
(bkz: iz bırakanlar unutulmaz)
ZiRVEDE YENi TANIŞTIĞIM VE KALBiMiN KAPISINI KIRMAK SURETiYLE YER ETMiŞ YAZAR. ÇAYLAK VEYA DEĞiL BENiM iÇiN iNSAN. BEN BAŞKA ŞEYE BAKMAM BAKAN VARSA, HER TÜRLÜ ORTAMDA TARTIŞIRIM.
KARDEŞiMDiR. YARINKi DOĞUM GÜNÜ ŞiMDiDEN KUTLU OLSUN UNUTURUM BEN...
dogum gununu taksımde bır yerde tek basına kutlayacak,telefonlarını kapatacak,msn yı acmayacak sevdıgı ınsanın yasını dogum gununde tutacak 24.yasına boyle gırmesıyle butun bır yılı kotu gececek olan kişi **
(bkz: doğum günün kutlu olsun)kişisi*
bir gün yazar bir gün çaylak olmasının nedenini anlayamadığım uuser.
umarım adalet yerini bulur ve yazar olur dediğim kişi.
zaten onu (#432250) entrymde anlattım.
(bkz: saygıdeger laborant hanım)
Bir kıvılcım düşer önce büyür yavaş,yavaş
Bir bakarsın volkan olmuş yanmışsın arkadaş
Dolduramaz boşluğunu ne ana ne kardaş
Bu en güzel bu en sıcak duygudur arkadaş
Ortak olmak her sevince her derde kedere
Ve yürümek ömür boyu beraberce el ele
Olmasın hiç bu ta içten gülen gözlerde yaş
Yollarımız ayrılsa bile seninle arkadaş
Olmayacak o ta içten gülen gözlerde yaş
Bir gün gelip ayrılsak bile seninle arkadaş

evet arkadaş kim olduğumu ne olduğumu nerden gelip nereye gittiğimi sen öğrettin bana. elimden tutup karanlıktan aydınlığa sen çıkardın. Bana gülmeyi öğrettin. Bir gün bir gün bir birimiz
den ayrılırsak biliyorum hiç bir zaman ayrı değil yollarımız ve aynı yolda yürüdükçe gün gelir ellerimiz yine dostça birleşir ayrılsak bile kopamayız. * *
doğum günün kutlu olsun canımmm. umarım her dileğin gerçekleşir. senden gerçekten çok şey öğrendim. öncelikle herşeyi ince ayrıntısına kadar düşünüp paranoya halimi bıraktım, anlamsız kişileri kafama takmayı da. seninle tanıştığımdan beri artık çok sallamıyorum kimseyi.* * benim küçük dünyamda her zaman yerin olacak arkadaşım.
yeni yaşının öncekilerden daha hayırlı olmasını dilediğim uuser...
mutlu yıllar kişisi.
yanak ısırmak serbes mi yazarı...
kendısı daha hayatının baharında 24. yasına gıren hayattan bir çok ders alan ama ne yazıkkı artık yasadıklarına doymus biri olarak artık bitsin beni yanına al allah ım diye her gece dua eden dogum gunu kızı.