bugün

karadenizli olma olasılığı yüksek pacino.
adamları>>>abi ne yapalım bunu
laz pacino>>cötirun sikun kafusuna..atun caradenuze celun
özlenen dost..

özlemle beklenen..

gün geldiginde kavusulacak olan..*
birlikte ne kadar cok zaman gecirilirse gecirilsin, ne kadar cok sey yapilirsa yapilsin, ne kadar cok yere gidilirse gidilsin, ne kadar cok 'ilk'lere imza atilirsa atilsin; hep daha fazlasi istenen güzel insan.
nev-i sahsina münhasir kisiligi ve mizah anlayisi,
büyük hayalleri,
ve ne olursa olsun kaybetmedigi inanci olan.
(bkz: dost)
(bkz: gercek)
nickini her gördüğümde aklıma kazım koyuncu'yu getirir. güzel yazar, anlamlı yazar. türkçeyi iyi kullanır. meselelere değişik bir bakış açısı vardır. yazdıklarından düşündükleri anlaşılmamaktadır. bu da basmakalıp, tekdüze bir insan olmadığını gösterir.

1000. entrysi vatana millete hayırlı olsun ayrıca. devamını bekliyoruz.
nice bin entry'lere diyorum.**
hayallerinin gerçek olmasını içten dilediğim düşünceli sözlük yazarı...
buram buram istanbul'un avrupa yakası kokmaktadır. şu gurbet akşamında keşke istanbulda olsam dedirtmiştir.
bazen eğlenceli,bazen ince detaylı,bazen derin,bazen mizah içerikli yazılarıyla sözlükte kendini hep hissettiren,sözlüğe ruh katan,olmazsa olmaz sözlük yazarı.
not:haribo sözünü hala unutmadım.
Kardeşlik türküsü nü sanalda ara geçişleriyle söyleyerek beni benden alan yazar.
(bkz: tematik sozluk calismasi)
hazırladığı zirve ile tanıstığım dünya tatlısı genç insan
24 ün ilk sezonun 12 bölümden oluşan arşivini bana hediye eden iyi bir yazar
iyi insanlarla tanışmama vesile olan zirvenin organizasyonunu yapan ve ilerleyen zamanlarda kendisinden yeni organizasyonlar beklediğimiz yazar.
cd dağıtırken (hediye ederken) telefon konuştuğum için teşekkür edemediğim büyük organizator ve de hemşehri.
-verdiği haribo sözünü tutan,
-dünyada şimdiye kadar gördüğüm en ilginç ve delici gözlerine sahip,
-şu aralar sözlüğe çok fazla yazamayan,
-"keşke okusak senin o kaliteli entrylerini" dediğim sözlük yazarı.
benim pek hazetmediğim bir yazar.ben zaten böyle sevecen,espirli,ağırbaşlı,efendi tipleri hiç sevmem...Bir de bir cimri bir cimri anlatamam.iki tane fıstık aldık problem yapmadı.Çikolatalrı götürdük laf etmedi.eee o zaman nesi cimri.demek ben cimri olmayanlara da gıcığım...
hosgorulu,iyi yazan ve anlayisli sozluklu yazari.
kaliteli bir yazar ve cok müteşebbis bir organizatördür kendileri efenim.
süper organizatör, harika gözlem insani. tespitleriyle ortaligi yikip geciyor.
zirvenin organizatör abisi..nickinden dolayı böyle sert, agresif, ağır abi beklerken bir de ne görelim..sessiz sakin, temiz yüzlü bir kardeş..* * lazım pacinom..

edit: "pısırık" demedik arkadaşım! ne biçim okursun, okursan okurluğunu bil! *
organizatör ahmet sanın amca oğlu olarak göreve gelmiş, bizlere kadıköyün tüm tozunu yutma imkanı sağlayarak güzel bir zirve geçirtmiş, doğuştan falso yeteneği ile bowling oynayan, tüm nişan düğün, toplantı, iş yemekleri, zirve organizasyonlarınız için arayınız tel: 0532 365 456 852 *****şeklinde buradan da reklamını yaptığım şahsiyettir.
karga bara girip çıkmayınca telaşlandığım yazar.neyseki sağ salim yanıma konmuş ilgime mazhar olmuştur.ne de şirindir, öpülesidir. *