bugün

kardeş
nicki itibariyle gülümsememe neden olmuş çaylak. sanırsam esprili bir kişilik. yazılarına bakıp değerlendiricez artık. hoşgeldin.
bi tekerlemenin kahraman kişisi.erkek kel kör kirpi ve dişi kel kör kirpi şeklinde cinslere ayrılmaktadır.söylenememesi için kasılarak çıkarılmış ama yazımı daha kolay olacağını düşündüğüm tekerleme şöyledir:

****Bir tarlaya kemeken ekmişler.iki kürkü yırtık kel kör kirpi dadanmış.Biri kürkü yırtık erkek kel kör kirpi diğeri kürkü yırtık dişi kel kör kirpi. Kürkü yırtık erkek kel kör kirpinin kürkünü kürkü yırtık dişi kel kör kirpinin kürküne;kürkü yırtık dişi kel kör kirpinin kürkünüde kürkü yırtık erkek kel kör kirpinin kürküne eklemişler.***
aynı evi paylaşmak zorunda olduğum insanın nicki.
abisi gibiyim
daha doğrusu abisiyim
senelerdir öyle biliyorum
bir yamuk çıkmazsa uzun bir müddet daha abisi kalacağım. *
an itibari ile yazar olan kirpi.
bugün işten kovulmuş artık işsizler kervanına katılmış olan şahsiyet.

(bkz: iş arıyorum)
(bkz: ne olursa yaparım abi)*
ilgi çekici bi nick sahibi ikinci nesil yazarlarımızdan bir şahıs.
kel kör kirpi * ** *** sözlüğe çok şey katcak bu adam.Korkulası kişi
olm bi gün armyde al bize gel dediğim yazar
(#676869) nolu entrysi ile adıma bir karalama kampanyası başlattığını düşünüp, kendisini tez zamanda yüce türk mahkemelerine şikayet edeceğim*, eee kardeş mardeş bi yere kadar. allahın freddy krueger'ı. *
tanım: armyy'nin malesefki kardeşi olan yazar.
yakından tanımasam da elimde kendisine ait super bir adet kozum var bunu nasıl kullabilirim derken nedense bana sürekli iyi davranan yazar arkadaş. * *****
(bkz: kızların hayalindeki göbekli kıllı erkek) * * * *
şubatta askere gidecek olan yazar bu sebeple imana kuvvet entry girmektedir.*
en büyük asker bizim asker dediğimiz yazadır.
gondola ilk bindiğinde allah'a ^^allah'ım beni burdan indir namaz kılacağım^^diyip tutmadığı için bir başka gondola binmekten korkan yazar.**
herkes gibi hastalıktan nasibini almış insan.*
an itibari ile melum grip hastalığının pençesinden kurtulmuş yazar.* *
yaşı benden küçük olmasına rağmen benden evvel askere gidecek olan bünye, az kaldı.
(bkz: özliycem lan seni)

(bkz: küçük kardeş)
askerliği mayıs'a ertelenmiş böcek.
nerelerdesin dediğim yazar * * * *
1. yılın kutlu olsun yazarı.
birinci sözlük yılını kutladığımız yazar.
birinci yılımı kutladığım yazar.*
Aslında kel kör kirpiyele bir zirvede tanışmıştım ama bugün gitmek zorunda olduğum düğünde kadınlarla göbek atan, durmadan kıvıran ,adeta bir dansözmüş gibi üzerine para saçılan kel kör kirpiyi görünce dumur oldum. birinci yılın kutlu olsun ama fazla göbek atma bu bizim sözlükte yazar diyince bana gülüyorlar sonra. *
en güzel nickli yazar. *e
edit: gerisini sen ekle. *