bugün

bir sözlük çaylağı.

edit: artık yazar olmuş, hoşgelmiş.
sözlüğün ihtiyacı olduğunu düşündüğüm gazeteci geçmişi olan yazar..hoşgelmiş..
sabah sabah kırdığı büyük potla bir miktar gelirden olmuş tacir kişilik. dikkat çeken entrylerinin yanı sıra üç adet aynı özelliğimiz olması da sevinç vericidir.

(bkz: sürmene)
(bkz: trabzon)
(bkz: istanbul)
hoşgeldin komitesinde merhaba diyen yazardır.*
kendisine şakasına takıldığım halde, kendimi ifade edemediğim yazar. *

- seni biraz araştırdım, maksadın muhabbet değilmiş. asıl amacın ne, ajan mısın sen ?
+ bu kanıya nerden vardın ? * * *
duyarlı ve de delikanlı yazar. ak ile karayı ayırma konusunda kendisine sonsuz güven duyup, maksat sadece muhabbet değil diyoruz.
her beşiktaşlı yazar gibi delikanlı yazar...
7 temmuz uludagsozluk fasıl zirvesinde sahsım için tanıdık olmayan yuzlerden biriydi, gel gelelim, kısa zamanda rakının da etkisiyle cabuk kaynastık, hossohbet yazar*
fasıl zirvesinde tesadüfen yanına oturduğum ve bütün gece beni çekmek zorunda kalan sabırlı yazar. beşiktaşlı olması bi yana hoşsohbet ve delikanlı yazar.
(bkz: müebbet muhabbet)*
sen daha önceleri nerelerdeydin be abi diyesim gelen yazardır,ilk zirvemiz olmustur ama en bomba zirvemiz olmustur,nickinin hakkını veren yazardır tam muhabbettir kendileri bundan sonraki organizasyonlarda bulunmazsa küserim demek istedigim yazardır *.
fasılda böyle ağır abi pozisyonunda oturan...nasılsın sorusuna bile iyiyim derken bile ahan ayar verecek-miş gibi gözüken * ama aslında yav bununla sohpet çok eğlenceli olur diye içimden geçirdiğim. ukala görünümlü ama öyle olmayan, tanıştığıma * çok memnun olduğum nicki ile herdaim dikkat çekecek yazar.
potansiyeL poLat aLemdardır...şaka bir yana gerçekten muhabbet'i hoş oLan yazar...koy koy koy meyhaneci...içecez bu akşam *

(bkz: racon kesmeyiz kanuncu kafası keseriz) * *
iyi bi insan delikanlı bi adam. benim bu siteye müptela olmamı sağlayacak ve alakam olmadığı halde beni fasıl zirvesine götüren yazar. yazardan öte kardeştir kendisi benim için..
dışardan bakıyorsun o kadar sert ki, yazılarını okuyorsun çok sıcak böyle içten...hakkında dayanamadım tekrar yazdım sözlük. sevdim ben bu adamı ne diyim güzel yazan şeker yazar..
özelden ayarlaşırken, çalıştığım şubenin dibinde olduğunu öğrendiğim yazar. yalnız orada hat koptu, devamını daha sonra öğreneceğim herhalde...
maksadımız muhabbetti ama o kendini ticarete verdi. ne aradı ne sordu. ama çok sağlam bir arkadaştır vesselam.
son model arabasıyla zirve çıkışı beni mecidiyeköylerden floryalara kadar bırakan hoş sohbet, kibar, 3. nesil dostu insan.

edit: yersen
son model arabasıyla zirve çıkışı beni neden bir yerlere bırakmadığını buradan kendisine sorduğum yazar. demek ki hiç hatrım yokmuş kendisinde. yukarıdaki entryi okumadan önce ne güzel şeyler yazacaktım ama hevesim kalmadı yazarı. zaten kendisi de benden sıkılmıştır. *
ulan aylardır adamla tanışma hayalleri kuruyoruz, bugün yanayana durmuşuz birbirimizden haberimiz yok.ç ancak türk sinemalarında olur yahu bu kadar saçma şey. neyse telafi edeceğiz inşallah.
tanıştığıma memnun olduğum yazar. kredi kartı diye tutturdu. kardeşim adam 23 yaşında 13 gösteriyo. kabahat bankada mı? dolduracan o formu söliim.
arkadaşım , zirvedaşım, ha bi de * kardeşim. tek geçerim.
not: gidebildin mi ? neresiydi orası hatırlayamadım...
25 kasım 2006 mecidiyeköy cay simit zirvesinde zirvesinde tanısmıs bulundugum yazar kişisidir. ilk tanısma faslımız hafif gerginlikle gecti gibi olsa da hossohbet bir kişiliktir. Nereye gidecekseniz bırakayım yazaridir. *
sözlükteki en çok sevdiğim yazarlardan bir tanesi. * muhabbetlerine ve iltifatlarına doyamadım bi zirve daha olsun yine böyle güzel güzel konuşsun benle.* zirve sonunda bana söyledi ferrarisini satip porsche alcakmış.* ayrıca da burdan kendisine seslenmek istiyorum 2 zirvedir bana yaptığı yardımlardan dolayı kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır.* ***
son model arabasına talip olduğumu söylemek istediğim yazar arkadaşım. *