bugün

daha henüz nasıl entry girildiğini kavrayamamış, uzun süre çaylak kalacakmış hissini veren insan.

edit: beni şaşırtarak kısa bir sürede yazar olmuştur. *
yasak meyve yazacakken yanlışlıkla yasak merve yazıldığını düşündüm uuser nicki.
hoş nickli yazar.*
sözlüğün en iyi yazarlarından.
kardeşimle aynı adı taşımasından dolayı olabilir, online listesinde gördüğümde acaba bu kız üye oldu da benim mi haberim yok dememe sebebiyet veren hoşgelmiş yazar. kolay gelsin.
bu sözlükte kaç merve var acaba diye düşündüren yazar...
(bkz: yasak merve kavakçı) *
kendisinin edebiyatla ilgilendiğini hatta ilgilenmekle kalmayıp * türk dili ve edebiyatı bölümünde okuduğunu düşündüğüm, kaliteli ve seviyeli entryleri olan bir sözlük yazarıdır.
ilk duyduğumda pek hoşuma giden ,akıllıca bulunmuş ,kullanışlı bir nicke sahip uuser.
(bkz: yasak meyve)*
yeni uuser olacaklara nick onerileri: "yasal merve".
an itibariyle sözlüğün yeni feminist yüzü olmuş yazarı. *
"vurun kellelerini" diyerek içindeki "erkek düşmanLığını" şiddetLi bir biçimde gösteren feminizmin yeni yüzü...yeni kanı...

(bkz: aa dostLar kaçın sözlükte feminist var) *
kendisi icin bir sarki yaptigim yazar.
"biz tam bir erkegiz
feminist nedir bilmeyiz"(biz tam yedi cuceyiz sarkisindan araklanmistir).neyse isin esprisini birakip,kendisine simdiden basarilar dileriz.entrylerin sukela gorsun,seri eksi oy veren ibne den uzak kalasin dilegiyle.
hümanizm dışında herhangi bir 'izm'le ilgisi olmayan, bütün insanların eşit olduğunu savunan, kimseye düşmanlığı bulunmayan yazar.
kanatsız melek. * *
sol framede en ustte adı şu ara sıklıkla gecen,ayrıcana adı acaba yasak olana ilgi artıyor mantığından hareketle cok ılgı alsın özel mesaj kutusu dolsun taşsın isteğinin bir ifadesi olabilirmi diye düşündüren yazar. *
super siir yazan uuser.
(#365573)
dunku zirvede ayakta kalabilenlerden bir tanesi.tanıstıgıma memnun oldugum yasını ogrenınce sok oldugum yazariye.
fasıl zirvsinde alkol almayan yegane yazar olarak diger yazarların dagıtmasını en iyi gozlemleyebilen ogretmen adayı sevimli yazar
fasıL gecesinde birbirimize nickLerimizin aLtına kötü entry girmeyeceğimize dair anLaşma yapmışızdır...ama bu yazar anLaşmaya uymamıştır...eLimizde kasetLerimiz vardır...attığı göbekLer ve şakşuka dansını kaydetmişizdir...hayatın benim eLimde...benimLe iyi geçin dediğim yazardır * *

ayrıca kendisini tanımaktan memnun oLdum...içten ve sıcakkanLı...nice zirveLerde görüşeceğimi umduğum sözLük yazarı...ayrıca nickini söyLerken ona "kaçak merve" deme gafLetinde de buLunmuşumdur...özür diLerim * *
7 temmuz uludag sozluk fasıl zirvesi kapsamında 30 kez zorla oynamaya kaldırılan yazardır. önce naz edip her seferinde kalkmıştır fakat kaldıran kişi başka bir tarafa döndüğü anda sessizce kaybolup masadaki yerine hızla intikal eden yazardır.
sözde kendisini minibüs duraklarına kadar eşlik edecek olan 3 adet kafası güzel yazarı toparlayıp trafikte ezilmelerine engel olmuştur*. her zirveye iştiraki beklenen yazardır. ve de tanıştığıma çok memnun olduğum yazardır.
yakında akraba cıkıcagız sanırım dedigim sirine.**
düzgün fiziğiyle dikkat çeken yazar. Aynı zamanda çaylaklığa özenmiş. *

not: izin alınmıştır.
fasıl zirvesinde ilk zirvesi olusunun verdigi rehavetle kösesinde oturan ama ilerleyen saatlerde kendini ortaya atan yazardır.tabi ben sahneye her cıkısımda kolundan tutup zorla kaynastırdım desem yeridir.alkol almadıgı icin gecenin en ayık ismi olmustur kendisi fazlaca güzel insandır kıymetini bilmek lazımdır.
zirvede ayağımı çokça çiğnemiş olan bu yazara herşeye rağmen sonsuz saygımız var. çünkü bir stajyer de olsa o bir öğretmendir..
güncel Önemli Başlıklar