bugün

online yazarların hack esnasındaki durumları

sözlük içerisinde online olan yazarların hal ve tavırlarındaki değişiklikleri kapsayan ve buna hitaben uydurulmuş olaylar bütünüdür. şöyleki;

olaylar 07daydreamer in sözlüğün hacklendiğini anlamasıyla başlar. bir yandan antalyanın sıcak havasında serinlemek isterken bir yandan da olanları anlamak için bisesque e mesaj atar. fakat bu yazar kendisinden bir haberdir. facebook çılgınlığına kendini kaptırmış ilk okul aşkının peşine düşmüştür. aynı anda facebookta adiinsan ile karşılaşıp olanlara ordan haberdar olmuştur. adini unutan adam bu sırada yazdığı entrynin hangi başlığa nasıl yönlendirildiğini düşünmekle uğraşmaktadır. henüz anlayamamıştırki entryler puff olup uçuyor. aklim nerde demeden "entrylerim nerde ulan" diyen yazar şok içinde kalmış ana avlat küfrü basmıştır. amoresperros un kulakları çınlasın ki sanki küfürler odasındın kapısından geliyor gibidir, evet evet ev arkadaşı yan odadan silinen entrylerine feryat yanmakta bir yandan yaratıcı küfürlerini etmektedir. android sözlüğe girişi yapmış ama henüz bakmamıştır. ocakta unutulan yemek vardır. yok bee ne yemeği o kız arkadaşı ile içerde güzel dakikalar geçiriyor olsa gerek. arcadian bilgisayarı açık bırakmış ve işten eve dönmektedir. sözlükten bi haberdir kendisi. mesai de bitmiştir onun için fakat eve dönünce silinen entrylerini görmesi hafta sonuna çok kötü bir giriş yaptığını gösterir. asmin yalancı adminlik yapmaktadır. nickinin admine benzerliği ile bu kriz sırasında entryleri ile hekesi sakinleştirmeye çalışır. oysa yalan tam tersine gaza getirmektedir ve audiophile de bu gaza fena gelmiştir. balmsd gülmekten olaylara müdahale edememekte kendi göbeğini kontrol altına almakla uğraşmaktadır. hafif meşref bir şekilde baygın durumda hayranlıkla ve yıkıla yıkıla bilgisayar başında delirmesine az kalmış iken banaesmeyianlat şiddetli bir şekilde esip geçmiştir aradan. onca hack başlığı arasında futbol muhabbetini eksik etmemiş bizlere yunanistanın acı mağlubiyetinin biletini fatih terime çıkarılacağını anlatmaktadır. bandito ile bashar ortalığa sıçmıştır gemiyi batırmıştır ve burdan kalan malı kurtarmak batan geminin malina düşmüştür. bekay için geminin batışı titanic ile rakip haldedir. belgarath yazar olalı ortalığın böyle kargaşada olduğunu görmemiştir. hatta ortaya benandroidmiyim diyen kişiler çıkmıştır. allaha şükürler olsun kibeyaz etli prensimiz vardır yalnız bu prens bile bu hikayenin sonunun nereye gideceğini bilememekte. bi nick bulamadim kendime diyen birisi için bırakın hikayenin devamını getirmek o entryleri nasıl yazıyor hayretler verici. bilgehan bize bir babalık yapsa da şu karanlık hack olayından bizleri kurtarsa. baba büyüksün bak. bizbilmiyorennn ne dediğini bilmemekte. biz bilmiyorsak zall bilmiyorsa kimbiliyorenn. bluevelve sukunetini korumakta aynı zamanda eli klavyede hazır beklemekte. birisi "ben yaptım lan" dese de bende kondursam küfürleri diye 4 gözü de açık bakmakta. bos akbil sesi hiç kulağa bukadar dolu gelemez. sözlükte gün itibarı ile entry kalmadı ama bir ses çıkmadı. oysa bu boş akbilden ses çıkıyor da haber veriyor. bresson tamamen atmasyonolacak ama henüz yeni gelmiş yazardır. "tühh ulan ayağımı attım bok ettim herşeyi" demesi mümkün. burada seviyorum seni karambol esnasında sevgilisini aramakta. söz konusu entryler ile sevgilisinin de silindiği şüphesine kapılmış ağlamaklı gözlerle arayış içindedir. cadıı her şeyin sorumlusu da olabilir olmayadabilir. adı üstünde vardır bir cadılığı diyip cernonil patlamasını bu yazar üzerinde yapmaya karar vermiştir. herkes farklı telden çalarken chocolate cookie ise cool takılmaktadır. christian troy nerden bulaştım bu çamura demekle en akıllıca düşünenlerden birisidir. clint eastwood, ColdMa3L hiçbirşeyin farkında değildir bununla birlikte dalga ve golgenin alay konusu olmuşlardır. dalgali kur verdiği bkzler ile kimi zaman kah ağlatıp kimi zaman kah güldürmeye devam ederki dalgası da burdan gelmektedir. dekadans herşeyi bir kenara koymuş DeLi BLuE ile tavla atmaktadır. dersini almis da ediyor ezber ise silinen entrylerden bi hayli dersini almış şimdi önceki entrylerine ezbere başlamış. dis kapinin mandali eli pek bir maşalı arkadaştır, dogancan ile hemen kek yapmaya hazırlanmışlar ve sözlüğü takip edip bir yandan da tıkınmaktadırlar. don michael corleone baba filminden buralara ne ara gelmiş kimse bilmiyor. (arkadaş yalnış gelmiş sanırız.) double cross dersten henüz yeni çıkmış ve cross product görmüştür. staticten iyi anlar kendisi. dragonhead40 kod adı olup ebu meymun el rusd göbek adı olup, ecayip heyvanlara benziyirsen gerçek adı ile sözlükte boy göstermekte. bunca nick ile herkes aceyip heyvenlere binzer bencede. ee caylar kimden rahatlığı ile göze batmakta efe misin yazarının şu sözleri ile tırsmaktadır "efemisin lan sen". endless yolun sonuna getirmiştir artık. gına gelen ve artık sabır taşını yontan yazarlar arasındadır. enemyof düşman kesilmiştir bu hackera. enzeru da çokta şeyimde demekte. ernest everhard yabancı nicki ile şüpheleri üzerine çekmektedir. fata morgana da kim demeyin bizde ilk defa görüyoruz kendisini sözlükte aha kesin bu yapmıştı ozaman... buna destek çıkanlardan birisi de fibobacciyim olmuştur ki da vinci code hastası kişiliktir kendisi. finally free günlüğüne olan biteni yazmaktadır. ee kolay değil bu zamanda günlük tutmak artık sanal ortamıda hayatına katması lazım kişinin. gazoz_kapagi sözlükte hack olayının zall ın yaptığı bir oyuna vermektedir oltaya gelen yazarlar ve yazdıkları entryler ile atılma gözüyle bakılan yazarlar ise şöyledir;

glbst: zall şimdi sıçtı
glgzli: güzü sevdik dikeni battı, ulu sözlüğü sevdik götümüze battı
gwynnie: ohh be formatın a.q. nasıl olsa silinecek değil mi?
hasanalmazbasanalir: sözlük gitti hadi bende kaçar.. *
hedwig: sözlüğün yazarıyım, hacklemenin ustasıyım. *
helyum: mikerim ulan emeğe saygı azcık.. *
hothead: ulu sözlük yusuf yusuf *
hunlu: zall senin ben... *